Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ragner kimdir?

Ragner kimdir?

Ragner Kimdir?

 

Onurcan “Ragner” Aslan, 2001 doğumlu Türk üst koridor oyuncusu. 2018 yılının Yaz Mevsimi’nde Bursaspor Espor ile profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan Ragner, bu yılın başında Dark Passage forması giydi. Yılın en çok gelişim gösteren oyuncusu ödülünü alan Ragner, bugün yapılan resmi açıklama ile Galatasaray Espor’a transfer oldu. Başarılı oyuncu yıl içerisinde sürekli performansını geliştirerek adından sıkça söz ettirmişti.

Başarılı üst koridor oyuncularından Ragner’in 2019 Kış Mevsimi verilerine göre* hazırlanan Flank Fantezi Ligi kartını incleyelim.

Şampiyon tercihlerine göre Ragner:

Tüm kariyeri boyunca en iyi performans sergilediği şampiyonlar:

Maokai: 2 oyun 2 galibiyet

Kennen: 5 oyun 3 galibiyet

Tüm kariyeri boyunca en kötü oynadığı şampiyonlar:

Renekton: 2 oyun 0 galibiyet

Aatrox: 2 oyun 0 galibiyet

Kişisel analiz: Potansiyeli çok yüksek bir oyuncu olan Ragner, zaten aldığı ödüllerle de bunu kanıtladı. Broken Blade ile neredeyse neredeyse aynı ışığa sahip olan oyuncu, bu mevsim beklentilerin üzerine çıkabilir. Ayrıca, geçen sezon çok da iyi olmayan Dark Passage takımında kendini pek gösteremediğini düşünüyorum. Bu sezon hem KDA hem de koridor aşamasında fark yaratacaktır.

Flank Fantezi Ligi nedir?

League of Legends oyununun fantezi ligi olan Flank Fantezi Ligi’nde Türkiye ve dünyadaki oyuncuların kartlarını, mağazadan Flank puanlarınız ile satın alabilir, kendi takımınızı kurabilirsiniz.

https://www.flankesports.com/fantezi-ligi