Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG ve Fortnite’a yeni bir rakip geliyor: Hyper Scape

PUBG ve Fortnite’a yeni bir rakip geliyor: Hyper Scape

Battle Royale oyunlarının yükselişini hem mobil tarafta hem de diğer platformlarda görüyoruz. Milyonlarca oyuncusuyla birlikte PUBG, Fortnite ve Apex Legends bu alanın en çok oyuncuya sahip oyunları olarak karşımıza çıkıyor. Oyunseverlerin en çok tercih ettiği oyunlarda ilk üçte yer alan bu oyunlara Ubisoft'tan yeni bir rakip geliyor: Hyper Scape.

Ubisoft dünkü etkinliğinde dört oyunun resmi tanıtımını gerçekleştirdi. Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape ve Far Cry 6 oyunları için tanıtım videolarını yayımlayan şirket en çok beklenen oyunlarını görücüye çıkartmış oldu. 

Battle Royale oyunlarının yükselişinin farkında olun Ubisoft, Hyper Scape ile lezzetli bir pasta dilimi almak istiyor. Oyunun açık betası dünkü etkinliğin bitmesi itibarıyla başladı ve oyuncular oyunu deneyimleyebiliyor. Oyunun farklı bir evren sunduğunu ve oldukça eğlenceli ve farklı dokulara ev sahipliğini yaptığını kolaylıkla söylemek mümkün.

Bakalım Hyper Scape PUBG ve Fortnite kadar popüler hale gelebilecek mi? Oyunu merak edenler için aşağıya tanıtım videosunu ekliyoruz: