Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Oyunculara yönelik Asus TUF Gaming VG27VQ tanıtıldı

Oyunculara yönelik Asus TUF Gaming VG27VQ tanıtıldı

ASUS, 1 ms tepki süresiyle a165 Hz yenileme hızı sunan TUF Gaming VG27VQ kavisli monitörünü üst düzey bir oyun kurulumu için mükemmel hale getirdi. Bu monitör bir VA panel kullanımı, FreeSync Premium için Destek ve Ergonomik Stand gibi özellikler sunuyor.

ASUS, 165 Hz yenileme hızına ve 1500R eğriliğe sahip TUF Gaming VG27VQ monitörü tanıttı. Bu monitör sadece 1920 x 1080 çözünürlüğe değil, aynı zamanda daha az göz yoran bir eğriliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Bu monitörün eğim oranı 1500R'dir ve monitörün boyutu 27 inç olarak kayıtlara geçiyor. Bu özellikler, monitörün tüm açılardan kusursuz görünüm sunmasını sağlıyor ve monitörün eğriliği monitörün her kenarını gözlerden eşit uzaklıkta tutuyor.

TUF Gaming VG27VQ kavisli oyun monitörü, çoğu oyun monitörünün kullandığı standart 144 Hz'den daha yüksek bir ekran tazeleme hızı sunar. 165 Hz yenileme hızı, yarış, gerçek zamanlı strateji ve birinci şahıs nişancı oyunları gibi çeşitli oyun türlerinde avantaj sağlayacak.

Ortalamadan daha yüksek yenileme hızına ek olarak, bu monitör son derece düşük bulanıklığına sahiptir. TUF Gaming VG27VQ, 1 ms tepki hareket halindeki nesnelerin genel olarak önemli ölçüde daha keskin görünmesini sağlıyor. Monitör 3000: 1 kontrast oranıyla maksimum 400 cd / m² parlaklığa ulaşıyor.

Bağlantı için monitörde toplam üç farklı giriş bulunuyor. Bu girişler büyük miktarda bağlantıya olanak tanıyan bir DisplayPort 1.2, bir HDMI 2.0 bağlantı noktası ve bir Çift Bağlantılı DVI bağlantı noktasıyla geliyor. Bu girişlere ek olarak, monitörde bir ses girişi ve bir kulaklık girişi bulunuyor.

Şu an için ürünün fiyat etiketi paylaşılmadı.