Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Honor’dan oyunculara yönelik dizüstü bilgisayar geliyor

Honor’dan oyunculara yönelik dizüstü bilgisayar geliyor

Haziran ayında Honor, bir oyuncu dizüstü bilgisayarı piyasaya süreceğini açıkladı. Honor sızıntılarıyla gündeme gelen Weibo’ya göre ürünün çok yakında karşımıza çıkabileceği iddia ediliyor. Bunun yanında 200W hızlı şarj ile geleceği söylenen bu bilgisayarın,  hızlı şarj özelliği USB-C bağlantısı ile gerçekleştirilecek.

Tipster, Honor oyuncular için özel olarak tasarlanın dizüstü bilgisayarının ayında piyasaya sürüleceğini iddia eden yeni bir Twitter paylaşımı ortaya çıktı. AMD ve Honor Weibo’da yaklaşan Honor oyuncu dizüstü bilgisayarının AMD'nin en yeni işlemcisi ile donatılacağını gösteren tanıtımlar paylaştı.

Hatta şirket ağustos ayında AMD destekli birden fazla dizüstü bilgisayar piyasaya sürebilir deniyor. Honor haziran ayında MagicBook Pro 2020 ile pazara giriş yapmıştı. Bu dizüstü bilgisayarlarda Intel işlemci bulunuyordu.

Şirketin CEO’su George Zhao daha önce şirketin uzun zamandır bir oyun dizüstü bilgisayarı üzerinde çalıştıklarını söylemişti. Honor, yeni ürünlerinin tanıtımı için 16 Temmuz 2020 tarihinde bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte hem AMD tabanlı Honor MagicBook Pro’yu hem de şirketin ilk oyuncu dizüstü bilgisayarının karşımıza çıkması oldukça yüksek. Honor MagicBook Pro modelinin 65W şarj desteğiyle geleceği beklenirken oyuncu bilgisayarının 200W hızlı şarj ile gelmesi bekleniyor.