Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Mobile’da Yıl Dönümü İkmal Kuponu

PUBG Mobile’da Yıl Dönümü İkmal Kuponu

PUBG Mobile’ın 6.sezonu için yeni eşyalar gelmeye başladı.


Günlük ortalama 30 milyondan fazla kişi tarafından oynanan PUBG Mobile, mobilde Battle Royale türünün en başarılı uyarlamalarından biri olarak kabul ediliyor. Bu durumun farkında olan PUBG Corp., oyuncuları heyecanlandıracak yenilikler yapmaya devam ediyor.

 

PUBG Mobile’ın birinci yıl dönümüne bugün itibariyle girmiş bulunuyoruz. Cyberpunk ortaklığında kutlamalara Yıl Dönümü etkinliğiyle bugün başlandı. PUBG Mobile 6.sezona geçilmesiyle beraber Royale Pass ödülleri de güncellendi.

 

Artık oyundaki envanterinize yeni kozmetikler ekleyebilirsiniz. Haftalık Giriş Ödülleri sayesinde nasıl Yıl Dönümü Çerçevesi kazandıysanız bugün de yeni bir eşya olan PUBG Mobile Yıl Dönümü İkmal Kuponu envanterinize eklenecek.

PUBG Mobile Yıl Dönümü İkmal Kuponu nasıl kullanılır?

PUBG Mobile menüsünde “Mesajlar”a tıkladığınızda “PUBG Mobile Yıl Dönümü Özel” şeklinde yeni bir mesaj karşınıza çıkacak. Gelen mesaja tıklayarak “Al” demeniz halinde Yıl Dönümü İkmal Kuponu envanterinize eklenmiş olacak.

Yalnız bu kuponu, PUBG Mobile 6.sezon için gelen yeni ögelerin olduğu Yıl Dönümü Nihai Sandığı’nı açmak için bir defalığına kullanabileceksiniz. BU sandığı açabilmek için öncelikle kuponu doğru şekilde temin ettiğinize emin olun. Daha sonra ara yüzdeki “Sandıklar” kısmına gidin. Burada daha önceden “Klasik Kupon” parçacıklarını birleştirerek sandık açabiliyorken artık sadece tek bir parçacık ile yeni kozmetikler açabiliceksiniz. PUBG Mobile, bu yeni sandığın içerisinde oyuncuların tekrardan mağazaya gelmesini beklediği 3 efsanevi eşyanın yer alacağını duyurdu. Bu eşyaların ne olduğunu ise kendinizin keşfetmesini tavsiye ederim.

Geçtiğimiz günlerde ayrıca PUBG Mobile İkmal Piyangosu duyurulmuştu. Tek seferlik kullanılabilen piyangodan rastgele bir kozmetik çıkıyordu. İkmal Piyangosu’nun içeriğinde yer alan İkmal Parçacıkları’ndan 15 adet biriktirenler de fazladan bir adet daha PUBG Mobile İkmal Kuponu kazanabiliyordu.