Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Mobile ile iPhone 11 Pro ve AirPods kazanabilirsiniz! Etkinlik başlıyor

PUBG Mobile ile iPhone 11 Pro ve AirPods kazanabilirsiniz! Etkinlik başlıyor

PUBG Mobile oyunseverlerin artık aşina olduğu bir oyun. Oyunun 12. Sezonunun gecikmeli olarak gelecek olması (7 Mayıs 2020 tarihinde yeni güncelleme geliyor) birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratmış olsa da yine de PUBG Mobile bunu Şanslı Para Ağacı etkinliği ile telafi etmeyi planlıyor.

Etkinlik 28 Nisan 2020 tarihi ile başlıyor ve 2 Mayıs 2020 tarihi ile son buluyor. Yani kısa süreli bir etkinlik. 

Oyuncuların oyuna girmesiyle kazandığı bir ağaç sallama hakkına ek olarak oyun içinde yapılan bazı görevlerle ikinci ağaç sallama hakkı verilecek. iPhone 11 Pro ve Apple AirPods yanında bir de oyunculara özel hediyelerin dağıtılacağının söylendiği etkinlik oldukça rekabetçi duruyor.

Oyun 12. sezonun kapanışını kutlamak adına Şanslı Para Ağacı adını verdiği etkinlik ile oyunseverlere hediyeler dağıtmayı planlıyor. Bakıldığında kullanıcılardan birisinin iPhone 11 Pro ve iki kullanıcının Apple’ın AirPods kulaklığını kazanma şansı var.  Fakat miktarlar oldukça düşük zira milyonlarca aktif oyuncusu olan bir oyunun bir adet telefon veriyor olması kullancıların şansının oldukça düşük olduğunu da gösteriyor.

Yine de bu çok düşük ihtimali gerçekleştiren şanslı kişiden birisi olursanız adres bilgilerinizi doldurup bildirmeniz gerekiyor. Hatta PUBG Mobile oyuncularına aktif tutmak adına 4 gün boyunca her gün ağacı 2 kere sallayan ve toplamda 8 kez sallayan oyunculara özel oyun içinde kullanılabilecek eşsiz bir kostüme sahip olacaklarını duyurdu.

En uygun fiyatlı Pubg Mobile UC satın almak için hemen tıkla!