Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Call of Duty Mobile Ramazan ayı güncellemesi aldı

Call of Duty Mobile Ramazan ayı güncellemesi aldı

PUBG Mobile rakibi olarak piyasaya sürülen ve kısa süre içinde de oldukça yüksek bir kitleye seslenmeye başlayan Call of Duty: Mobile Ramazanan ayı güncellemesi aldı. Müslümanlar için büyük önem taşıyan Ramazan ayına özel başlatılan etkinlikte Ramazan ayı boyunca özel hediyeler olacak.

Bu aya özel ekipmanlar, kostümler ve silahlar getiren Call of Duty: Mobile, ilginç bir havaya büründü. Yıldızlar ışıltılı kostümler ve daha çok koyu renklerin ağırlıkta olduğu bu temayla birlikte "Crescent Moon" (hilal) olarak isimlendirilen evrene büründü. Özel ekipmanlar ile birlikte Ramazan konseptine bürünen oyunun bu havasıyla eski oyunlara da benzediği görülüyor.

150 milyon oyuncuya ev sahipliği yapan oyunun, Ramazan etkinliği 21 Nisan 2020 tarihi ile başladı. Bunun dışında Ramazan ayı boyunca sürecek olan bu oyun teması oyunculara: Hilal temalı paraşüt, yine hilal temalı el bombası seti, RUS-79U silahı için “Metalik Sis” deseni, Hilal temalı sırt çantası ve uçuş takımı, Zero karakteri için “Sultana” kostümü sunuyor.