Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fragmanıyla büyük dikkat çeken WWE 2K Battlegrounds

Fragmanıyla büyük dikkat çeken WWE 2K Battlegrounds

Ünlü güreşçilerin stilize edilen tasvirleri, tuhaf hareketler ve ortamlar ile karşımıza çıkan  WWE 2K Battlegrounds için yeni bir açıklama yapıldı. 2K Games stüdyosundan çıkan arcade tarzı aksiyona sahip oyun için yeni detaylar paylaşıldı. 

Ünlü simaların da karşımıza çıktığı oyunun fragmanı da yayımlandı. Oyunun yayımlanan ilk fragmanı olan bu video oyuna ilk bakışı atmayı da sağlıyor. Oyunun oynanışı, karakterler, kıyafetler ve bazı mekanlar gibi detayların yer aldığı video birçok yorum aldı. 

Olumsuz yorumların daha fazla olduğu fragman için oyunseverler, grafiklerin yetersiz ve kötü olduğunu söylüyor. Eski serinin çok daha iyi olduğunu aktaran oyuncular, kısa sürede YouTube’daki beğenmeme butonunu eskittiler. O kadar ki videoyu beğenmeyenler, beğenenleri ciddi bir fark ile geçmiş durumda. Yorumlarda da aynı şey geçerli. Klasik WWE oyunlarından uzak olduğu aktarılan WWE 2K Battlegrounds’un The Rock lakaplı Dwayne Johnson’ının karakteri bile kurtaramayacak gibi duruyor. 

Bakalım WWE 2K Battlegrounds’ın bu yılın sonbaharında çıkış yapması bekleniyor, yorumlar geldikten sonra değişecek mi acaba?

Oyunun yayımlanan fragmanı: