Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Mobile, ikinci yıl dönümünde ödül ve indirimlere devam ediyor!

PUBG Mobile, ikinci yıl dönümünde ödül ve indirimlere devam ediyor!

PUBG Mobile'ın piyasaya çıkışının ardından 2 yıl geçti. İkinci yıl dönümünü kutlayan oyun, kullanıcılara sürpriz hediyeler ve kostüm indirimleri dağıtmaya devam ediyor!

Ülkemizde geçen yılın en çok indirilen mobil oyunu olan PUBG Mobile, çok büyük kitleler tarafından tercih ediliyor. "Battle royale" etiketiyle piyasaya çıkan yapım bu zamana kadar sayısız oyunsever tarafından oynandı ve izlendi. Oyunun piyasaya sürülmesinin ardından 2 yıl geçti ve Tencent, ikinci yıl dönümünü özel kılmak adına çeşitli indirimler ve etkinlikler başlattı. Yıl dönümü ile birlikte Royale Pass 12'nin de başlayacağı duyuruldu.

Anniversary Purchase Bonus Event adıyla çıkan etkinlikte UC alımımıza ekstra ödüller kazanacağız. Bu ödüller; Gümüş, özel UMP 45 skin'i ve şanslı paket (Lucky Pack). Şanslı paketin içinden 30-3600 arası ekstra UC kazanabileceğiz. Bandwagon Bundles adındaki etkinliğe katılım sağladığımızda sınırlı sayıda üretilen gizemli paketten kazanacağız. Bunun dışında oyuncular gün içinde hedeflenen kadar paket açarsa, ekstra UC kazanacak.

20 Mart ile birlikte daha fazla indirim bizleri bekliyor olacak.Prime ve Prime Plus üyesiyseniz sadece sizlere özel ekstra indirimlere göz atmayı unutmayın. İndirimler yüzde 30 ila 70 arasında değişiyor olacak ve dükkan her gün yenilenecek. Farklı etkinlikler, bizlere farklı kostüm ve eşyalara kazandıracak. 

2019'un en çok indirilen uygulamarından biri olan PUBG Mobile oynuyorsanız, sadece bu zamana özel eşyaları ve indirimleri kaçırmamanızı öneririz!