Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PS 4 için bir oyun daha ücretsiz oldu: Hitman The Complete First Season

PS 4 için bir oyun daha ücretsiz oldu: Hitman The Complete First Season

Sony bu aralar PlayStation için birçok oyunda kampanya yaptığı gibi bazı oyunları da ücretsiz yaptı. Ücretsiz olan oyunlar kervanına şimdi de oldukça sevilen Hitman serisinin The Complete First Season oyunu PS 4 için ücretsiz hale gelmiş durumda.

Sony, PlayStation 4 için başlattığı yeni kampanya kapsamında PlayStation Store üzerinden binlerce oyuncuya seslenen Hitman The Complete First Season'ı ücretsiz sunuyor. Sony karantina kapsamında insanların evde kalmasına destek olmak adına oyunlarında sık sık indirimler ve özel kampanyalar sunmaya başladı.

Hitman için sunulan bu ücretsiz kampanya ülkemizde de dahil olmak üzere birçok ülkede geçerli olduğunu söyleyelim. Oyunun ne kadar süreli ücretsiz sunulduğu bilinmiyor olsa da yine de oldukça iyi olan bu kampanyayı kaçırmamak gerekiyor.

Hitman’i sıkı oyun takipçileri zaten biliyor ancak bilmeyenler için oyunda bir suikastçıyı kontrol ediyorsunuz. Belirli görevler etrafında gerçekleştirdiğiniz suikastlar karşılığında yüklü miktarlarda para alıyorsunuz. Hitman efsanesini hem sinemada hem de oyunda bilen ancak oyununu oynama fırsatı bulamayanlar için oldukça iyi bir fırsat olan bu hamlenin değerlendirilmesinde fayda var diye düşünüyoruz.