Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Assassin’s Creed’in yeni oyunu Valhalla için ilk fragman geldi!

Assassin’s Creed’in yeni oyunu Valhalla için ilk fragman geldi!

En sevilen oyun serilerine sahip olan Assassin's Creed kısa süre içinde piyasaya süreceği Valhalla için ilk fragmanı yayımlandı. Ubisoft, Assassin's Creed serisindeki bir sonraki oyunu Valhalla'yı Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X'e getiriyor. Geniş bir platform desteği ile karşımıza çıkan Assassin's Creed'in bu yeni oyunu zaten bir süredir bekleniyordu. Nihayet müjdesi verilen oyunun 29 Eylül 2020 tarihinde oyuncularla buluşması bekleniyor. 

Üst düzey grafikleri, oyun içi dinamikler, oyunun derin hikayesi ve diğer değişkinler göz önüne alındığında Ubisoft yine oldukça etkileyici bir oyun karşımıza çıkarıyor.

Assassin's Creed Valhalla, Viking akıncısı ve klan lideri Eivor'un hikayesini konu alıyor. Oyuncular isterlerse bir kadın veya erkek Eivor olarak oynamayı seçebilir ve bir sürü saç, dövme, giysi, savaş boyası ve teçhizatla seçtikleri karakterlerini özelleştirebilirler. Assassin's Creed'in Valhalla ile birlikte geleneksel açık dünya aksiyon-macera oyunu geri dönecek.  

Oyunun İskandinav teması, Vikingler aracılığı ile kullanıcılara aktarılacak. Bu tarz oyun temasını seven oyuncular için oldukça heyecan verici olan bu gelişme ile birlikte Vikinglerin sahip olduğu kültürün izlerini oyunda yer alan tekneler, kaleler ve benzeri şeylerle göreceğiz. 

Assassin's Creed Valhalla'nın Windows PC sürümü Epic Games üzerinden olacak ve Ubisoft'un mağazası üzerinden satışa sunulacak ve Ubisoft'un Uplay Plus abonelik hizmetinin bir parçası olacak. 

Assassin's Creed Valhalla'nın Türkiye fiyatı da belli oldu. Oyunun bilgisayar sürümü için Epic Games Store'da standart sürümünün fiyatı 269 TL. Oyunda şu an için yüzde 20 indirim uyulanıyor. Bu haliyle  Gold sürümüyse 449 TL’yi görüyoruz. Bunun dışında oyunun Ultimate sürümü 495 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Assassin's Creed Valhalla için yayımlanan muhteşem tanıtımı: