Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PlayStation Plus abonelerine rastgele dağıtılan 60 TL kredi!

PlayStation Plus abonelerine rastgele dağıtılan 60 TL kredi!

Sony'den PlayStation Plus abonelerine 60 TL'lik kredi dağıtıldığı ortaya çıktı. PlayStation Plus aboneleri için resmi olarak duyurulmasa da 10. Yılının kutlanması amacıyla düzenlenen bir etkinlikte kullancılara hediye dağıtılıyor. Hediye tahmin edebileceğiniz üzere bazı abonelere gönderiliyor.

Rastgele seçildiği tahmin edilen bu abonelerin, hediye bakiyeleri hesaplarına yüklenmiş durumda. Sony tarafından herhangi bir açıklama gelmese de bazı kullanıcılar bu hediyeye ulaşmış durumda

Kullanıcıların PlayStation oyunlarından en iyi şekilde faydalanması amacıyla bundan 10 yıl önce kurulmuş olan PlayStation Plus hizmeti, her ne kadar eleştirilse de çok seviliyor. Plus hizmeti, oyuncuların her ay ücretsiz oyunları almasına ve PlayStation Store üzerinde özel indirimler elde etmesine olanak tanıyor.

PlayStation Plus'ın 10. yıl için oyuncularına PlayStation 4 teması sunan Sony, şimdi ise bazı kullanıcılar için 60 TL hediye kredi gönderiyor ve şaşırtıyor. Bazı kullanıcılar bu rastgele seçilen kişilerin neden bu şekilde seçildiğine tepki gösterse de hediye krediler pek çok kullanıcının hoşuna gitmiş gibi duruyor.