Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Hello Neighbor 2’nin heyecan dolu fragmanı

Hello Neighbor 2’nin heyecan dolu fragmanı

2016 yılında ilk kez karşımıza çıkan ve oynayanların beğendiği Hello Neighbor bir dönem oldukça popüler olmuştu. Özellikle YouTube üzerinden yoğun bir şekilde oyun incelemeleri izlenen basit ama eğlenceli olan Hello Neighbor için ikinci oyun fragmanı yayımlandı.

tinyBuild tarafından YouTube üzerinden yayımlanan fragman kısa süre içinde yüzbinlerce izlenmeye ulaştı. Hello Neighbor 2 gerçekten de gerilimi son seviyeye çıkartıyor. İzlerken bile oyunun sunduğu evreni yaşıyorsunuz. Grafikler ve hikâyenin işleyişi tarafında önemli geliştirmelerle karşılaştığımız oyunun fragmanı sonrası oyunun alfa sürümü de Steam üzerinde ücretsiz olarak paylaşıldı.

Oyunun geliştirici ekibi tinyBuild, yayımlanan bu sürümün oyuna en yakın şekilde tasarlandığını söylüyor.  tinyBuild tarafından paylışlan resmî fragmana bakacak olursak ilk oyundan sonra yaşanan olayların ele alınacağı görülüyor. Toplamda 2 dakika 32 saniyelik olan fragman oyun hakkında olumlu fikir oluşturuyor.

Hello Neighbor 2 oyununda Quentin adında bir karakteri yönlendiriyoruz. Karakterimiz tıpkı ilk oyundaki karakterin fark ettiği gibi, insanların gizemli bir şekilde kaybolduğunu fark ediyor ve konuyu araştırmaya başlıyor. Daha sonrasında tahmin edebileceğiniz üzere işler sarpa sarıyor ve gerilim sınırları zorlanıyor. Yakalanmamanız gereken oyunun 2021 yılında satışa çıkması bekleniyor.

Oyunu beklemek istemeyenler için ücretsiz olarak alfa sürümünün yayımlandığını tekrar belirtelim.