Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PlayStation 5’e özel sunulacak ilk korku oyunu için fragman göründü!

PlayStation 5’e özel sunulacak ilk korku oyunu için fragman göründü!

Epic Games'in Unreal Engine platformunun geliştiriciliği ile oluşturulan PlayStation 5 için ilk korku oyunu olan Quantum Error merakla beklenen fragmanı yayımlandı. YouTube üzerinden yayımlanan fragmanda bizi gerilim dolu anlar bekliyor zira oyunun karanlık ortamı ve gerçeğe yakın seslerin kullanılması oyunu oldukça iyi hale getirmiş. 

En başarılı korku oyunları arasında yer alan Outlast benzeri kasvetli bir havaya büründürülmüş oyun için ilk yorumlar oldukça olum duruyor. 

Toplamda 3 dakikalık olan fragman, oyun hakkında detaylı bilgileri bize aktarmıyorsa bile tüyler ürpertici bir oyuna hazır olmamız gerektiğini söylüyor. Korku oyunlarına tutkun olanları etkileyeceğini tahmin ettiğimiz bu oyunun, titizlikle hazırlandığını aktaralım.

Geliştirici tarafında Unreal Engine yanında TeamKill Media da yer alıyor. Kozmik-korku birinci şahıs nişancı oyunu olarak konumlandırılan Quantum Error için çok bir detay da bilinmiyor aslında. Fragman beklentileri oldukça yükseltirken, oyunun PS 4 için de geliştirilme aşamasında olduğu söyleniyor.

Dünyayı etkisi altına almış olan Corona virüsü birçok tarihin ertelenmesine neden oluyor. Sony tarafından gelen açıklamaya göre salgın sebebiyle oyunun çıkış tarihi ertelenmeyecek. Yani bu korku ve gerilim oyunu bu yaz yayımlanacak gibi duruyor.

Oyunun yayımlanan ilk fragmanını aşağıya bırakıyoruz: