Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Karantina günlerinde keyfinizi yerine getirecek en iyi 5 Android oyunu

Karantina günlerinde keyfinizi yerine getirecek en iyi 5 Android oyunu

Birçoğumuz oyunlara bağımlı durumda. İster mobil tarafta ister PC ya da konsol tarafında, ne olursa olsun oyunlar en yakın arkadaşımız haline gelebiliyor. Mobil oyunlar da bu bağımılılığın önemli bir kısmını temsil ediyor aslında. Telefonunuz ister alt segment grubu telefonlardan olsun ister amiral gemisi her telefon için uyumlu bir mobil oyun bulunabiliyor. Akıllı telefon yelpazesinin geniş olduğu Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için karantinada oynanabilecek 5 mobil oyun önerisi sunacağız.

Castlevania: Symphony of the Night

Castlevania ismi tanıdık gelenler yıllar önce oyununu oynamış olabilir. Zaman içinde ünlü içerek izleme platformu Netflix tarafından anime haline getirilen oyun popülerliğini bu sayede yeni jenarasyonda sağlamıştı. Yakın zaman önce mobil tarafa Konami imzasıyla Castlevania: Symphony of the Night ismiyle gelen oyunun ‘’eski tutkunları’’çok mutlu olmuştu. Retro tarzı oyunları sevenler için güzel bir alternatif olan oyun Play Store mağazasında 19,99 TL’ye kullanıcılar karşısına çıkıyor. Oyun aynı zamanda App Store tarafında da indirilebiliyor.

Battle Chasers: Nightwar

Oyunun en büyük artısı ücretli olarak sunulmasından kaynaklı olarak reklamlarla sizi boğuşturmuyor olması. İlk paragrafta dediğimiz gibi eğer mobil oyun tutkunuysanız, bu oyun size istediğiniz ‘’aksiyon, ve savaş’’ sahnelerini sunacak. Battle Chasers: Nightwar JRPG formatında sunulan aşamalı savaşlar ve bulunulan evrenin keşfi ile zenginleştirilmiş hikaye odaklı klasik konsol oyunlarından ilham alan bir RPG oyunu olarak konumlandırılıyor. Oyun donanımsal açıdan yüksek özellikler bekliyor bu nedenle önce telefonunuzla uyumlu olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor.

Oyun Play Store’da 38,99 TL’ye kullanıcıya sunuluyor.

Ordia

Minimal oyunlardan hoşlanan kişiler için oldukça iyi bir alternatif olacak olan Ordia, tek parmak oynanabilecek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Tek hücreli bir canlıyı kontrol ettiğiniz oyunun, başarılı oyun mekaniği, canlı renkleri, 3 farklı dünyada 30 farklı seviye sunmasının yanında her seviyede artan zorluk seviyeleri kullanıcıların oyun zevkini doyuruyor.

Ordia uygulama mağazasında 26,99 TL’ye oynanabiliyor.

PUBG Mobile alternatifi Call of Duty: Mobile

Yeni bir oyun olmasa da PUBG Mobile alternatifi olarak karşımıza çıkan Call of Duty: Mobile her geçen gün oyuncu sayısını artırıyor. Battle Royale oyunları arasında en sevilenler arasına kısa sürede giren CoD Mobile ücretsiz olarak sunuluyor.

Grand Mountain Adventure: Snowboard Premiere

Android’deki en iyi kış sporları oyunlarından birisi olan Grand Mountain Adventure,ücretsiz olarak sunuluyor olmasıyla gönülleri fethediyor. Kayak yapmayı deneyimlediğiniz Grand Mountain Adventure: Snowboard Premiere, oyun içi satın almalar içeriyor.

Oyunu bu bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.