Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PlayStation 5 oyunu The Lord of the Rings: Gollum’dan ilk görseller geldi

PlayStation 5 oyunu The Lord of the Rings: Gollum’dan ilk görseller geldi

Film tarihinin en sevilenleri arasında yer alan Yüzüklerin Efendisi serisine bir gönderme yapan The Lord of the Rings: Gollum, PlayStation 5 için oyunseverler karşısına çıkacak. PlayStation 5 duyurulmuş olsa da yine de net bir şey hala bulunmuyor.

The Lord of the Rings: Gollum’dan oyunun içinden görüntüler paylaşıldı. Oyunun zaten seriyi sevenler için oldukça heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun yayıncısı Deadalic, The Lord of the Rings: Gollum’un PlayStation 5 konsolları için de çıkacağını duyurdu. İlerleyen günlerde PS 5 oyuncularıyla buluşacağı söylenen oyundan birçok ekran görüntüsü de paylaşıldı.

Oyunun paylaşılan ekran görüntüleri arasında yalnızca Gollum karakteri değil aynı zamanda oyunun içinde bulunduğu atmosfer ve mekanlar, karşılaşabilecek yaratıklar ve Hüküm Dağı yani Mount Doom bile oyunun içinde yer alıyor.

Oyunun içinde diyalogların da olduğunu görüyoruz bununla birlikte hikaye bazlı bir oyun bizleri karşılayacak gibi duruyor. Oyun hakkında bilinenler şu an için kısıtlı olsa da yine de bu kadarı bile oyun için heyecanlanmaya yetiyor.