Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri HP Omen oyuncu monitörü tanıtıldı! Fiyatı ve özellikleri

HP Omen oyuncu monitörü tanıtıldı! Fiyatı ve özellikleri

Bilgisayar dünyasının önemli simalarından olan HP yeni Omen serisine ait oyuncu bilgisayarı ve monitörünü tanıttı. Oyuncu bilgisayarı hakkındaki yazımızı okumak isterseniz bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Yeni HP Omen serisi ışıklı olmasıyla dikkat çekiyor. Hem kasa hem de monitör tarafında ışık detaylarına yer veren şirket HP Omen 27i ile bağlantı noktalarına kolayca erişmenize yardımcı olacak ışıklara sahip.

HP saatler önce ürün gamına yeni ekipmanları ekledi. Bunlar arasında bir oyuncu monitörü re bulunuyor. İşte HP Omen 27i ve özellikleri:

Oyunculara yönelik olarak çıkartılan serilerden olan Omen serisine ait 27i oyuncu monitörü dikkat çekmeyi başarıyor. Şık detaylarının yanında oyuncular için çok önemli bir detay olan çerçevesiz tasarıma sahip olan bu monitör, 27 inç boyutunda geliyor ve 2560×1440 piksel Nano IPS bir panel kullanılıyor. Elbette giriş çıkış portlarına kolay erişim sağlayan Omen 27i, 4K çözünürlük sunuyor olmasıyla da birçok oyuncunun gönlünü fethediyor.

Monitör 165 Hz gibi yüksek yenileme hızına sahipken 1 ms tepki süresi ile oldukça hızlı. Nvidia G-Sync desteğiyle güçlendirilen monitör donanım destekleriyle birlikte iyice başarılı bir deneyim sunmayı vadediyor. Ürünün yurt dışında başlangıç fiyatında ise 499 dolar yazıyor.