Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri HP yeni Omen oyun masaüstü bilgisayarlarını tanıttı!

HP yeni Omen oyun masaüstü bilgisayarlarını tanıttı!

Oyuncu ekipmanları gerçekten de bu alanla profesyonel olarak ilgilenenlerin en çok para harcadığı alanlar arasında yer alıyor.  HP'nin yeni Omen oyun masaüstü bilgisayarları tanıtıldı. Oldukça iyi özelliklerle donatılan bu PC'lerin ışıklandırılmış bir tasarımla gelmesi ise oldukça dikkat çekici. 

HP’nin oyunculara yönelik Omen markası altında çıkan en yeni ürünlerden olan HP Omen bilgisayarlar göz dolduruyor. Yeni bir görünüm ve özelliklere sahip olan HP yeni oyun performansı için tasarlanan ve AMD Ryzen 3000 veya Intel 10. Nesil CPU'lara sahip olan OMEN 25L ve 30L masaüstü bilgisayarlarını tanıttı. En yeni OMEN cihazları, tüm oyuncuların ihtiyaçlarını karşılayan güçlü premium bileşenler ve teknolojiyle üretilmiş olmasıyla dikkat çekiyor.

Yüksek performans sunması için yeniden tasarlanan OMEN masaüstü bilgisayarları , oyunculara istenen donanım söz konusu olduğunda maksimum esneklik sağlamak için 25 ve 30 litrelik seçenekler sunuyor. Temperli cam ön çerçeveye ve EMI kaplamalı cam yan panele sahip 30L modelini içeren çoklu kasa seçenekleri, masaüstü bilgisayarlar muhteşem bir estetik sunuyor ve iç mekanın özenli kablo yönlendirmesini ve renk tutarlılığını vurguluyor.

 

Güçlü bir performans sunmak için NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti veya AMD Radeon RX 5700 XT grafik kartlarıyla güçlendirilen bilgisayarlar, oyuncuların ihtiyaç duyduğu işlemci gücünü 5.3GHz, 10 çekirdek ve 20 çekirdek ile en yeni 10.Nesil Intel Core i9-10900K veya “Zen 2” çekirdek mimarisini sergileyen en son AMD Ryzen 9 3900 ile sağlıyor.

Yurt dışında satışa sunulan Omen PC’lerden 25L olanı 899,99 dolardan başlıyorken, 30L 1.199 dolardan başlıyor.