Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Çevirim içi olarak yapılacak olan EA Play Live 2020 tarihi belli oldu

Çevirim içi olarak yapılacak olan EA Play Live 2020 tarihi belli oldu

Birçok etkinlik tanıtım ve duyurunun çevrim içi ortama taşındığını görüyoruz. Bunların yanında turnuva ve benzeri etkinlikler bile artık canlı olarak çevrim içi ortamlara taşındı. Taşınamayanlar ise maalesef ertelendi. EA tarafından ise erteleme beklenen etkinliği için tarih verildi. 

Electronic Arts, Corona virüsü sebebiyle tanıtım etkinliğini gerçekleştirememişti. Normalleşme süreçlerinin başlamasıyla birlikte şirketin EA Play Live 2020 etkinliğinin bu yaz ayında yapılacağı duyuruldu.

11 Haziran 2020 tarihini işaret eden şirket burada yeni oyunlarını dijital ortamda tanıtmış olacak. 

Corona virüsünden en çok teknoloji şirketlerinin etkilendiğini düşünüyor olsak da sinema ve oyun sektörü de salgından oldukça etkilendi.

Etkinliklerin ertelenmesi, vizyona girecek filmlerin girememesi ya da oyunseverlerin karşısına çıkacak oyunların salgın sebebiyle ertelenmesi artık can sıkıcı bir hale gelmişken, bu günlerin yavaş yavaş geride kaldığını görüyoruz. 

Corona virüsü sürecinin etkilerinden sıyrılmaya başladığımız şu günlerde ise EA Play Live 2020 etkinliğinde bazı oyunların tanıtılması bekleniyor.

Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımla müjdeli haberin verilmesiyle gözler hangi oyunların tanıtılacağına çevrilmiş durumda. Peki EA Play Live 2020 etkinliğinde hangi oyunların tanıtılması bekleniyor?

Bu etkinlikte bir süredir oyun gündeminde kendisine yer bulan Star Wars: Project Maverick oyununun tanıtılması bekleniyor. Bunun yanında kıyısından ucundan Star Wars Jedi: Fallen Order da gösterilebilir. Bunun yanında Anthem'in yenilenmiş bir versiyonu ile karşılaşabiliriz. Zira bu yıl yenilenmiş birçok eski oyun görüyoruz. Bu nedenle oldukça muhtemel.

Bununla beraber bir de karşımıza bir sonraki Battlefield oyunu hakkında bir şeyler görmeyi umuyoruz. 

11 Haziran 2020'yi iple çekenler, sizce hangi oyunlar gelecek bu tahminler dışında? Yorumlarınızı bekliyoruz.