Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Pittsburgh Knights Wiz Khalifa ile Ortaklığını Duyurdu

Pittsburgh Knights Wiz Khalifa ile Ortaklığını Duyurdu

Kuzey Amerika organizasyonu olan Pittsburgh Knights, Grammy ödüllü Pittsburgh’lu rapçi Cameron Jibril Thomaz – Wiz Khalifa – ile stratejik ortaklık kurduklarını duyurdu. 

Wiz Khalifa'nın yaratıcı yönlendirme, pazarlama, canlı etkinlikler ve eğlence konusundaki uzmanlığını organizasyon için kullanması bekleniyor.

Pittsburgh’un kurucu ortağı ve başkanı James O’Connor ortaklık hakkında şunları söyledi:  "Wiz gerçekten vizyonlu, yaratıcı, kolay idrak edebilen ve çalışma prensiplerini takdir ettiğimiz biri. Onu burada Knights ailesinde ağırlamaktan gerçekten çok mutluyuz." 

Bu anlaşmadan önce Pittsburgh Knights en son teledentristry şirketi ve SmileDirectClub ile ortaklık kurmuştu. Ayrıca Sheetz, HyperX, Totino, Replay FX ve Pittsburgh Steelers’ı da ortakları arasında bulunuyor.

Wiz Khalifa espor sektörüne girişi için şunları söyledi: "Knights’la ve Pittsburgh Steelers ile bu eğlenceli çalışmada partner olmak gerçekten harika. Knights’ın espor dünyasının sınırlarını zorlaması ve Pittsburgh’lu olması oldukça heyecan verici."

Son aylarda Wiz Khalifa gibi birçok sanatçı espor sektörüne giriş yaptı. Nisan ayında Drake, 100 Thieves ve Players' Lounge'dan, Tory Lanez ve The Weeknd, Luminosity Gaming ve OverActive Media'dan hisse aldı. 

via: esportsinsider