Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Marvel yeni projeleriyle gümbür gümbür geliyor

Marvel yeni projeleriyle gümbür gümbür geliyor

Marvel beyaz perde için planladığı projeleri San Diego Comic-Con’da duyurdu. Yalnızca birkaç projenin açıklandığı panelde açıklanmayan ama tarihi kesinleşen projeler de Marvel hayranlarını fazlasıyla heyecanlandırdı.

Marvel Stüdyoları merakla beklenen yeni film ve dizilerin duyurusunu yaptı. İşte karşınızda Marvel’ın 2020-2021 yılları için hazırladığı filmler:

Black Widow

Scarlett Johansson ve Rachel Weisz’in başrolünde yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Cate Shortland üstleniyor. Film 1 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

The Eternals

Hollywood’un en ünlü kadın oyuncularından Angeline Jolie ve Salma Hayek’in başrollerinde yer aldığı filmi Chloe Zhao yönetiyor. 6 Kasım 2020’de vizyona girecek olan filmde ayrıca Game of Thrones’un sevilen aktörü Richard Madden da yer alacak.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

12 Şubat 2021’de vizyona girecek olan filmin başrolünde Simu Liu yer alıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Destin Daniel oturuyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Sherlock dizisinden de tanıdığımız Benedict Cumberbatch ve Elizabeth Olsen’in başrollerinde yer aldığı filmi Scott Derricson yönetecek. Film, 7 Mayıs 2021’de vizyonda olacak.

Thor: Love and Thunder

Marvel dünyasının en sevilen birkaç karakterinden olan Thor yeni filmiyle geri dönüyor. Bu filmle beraber aynı zamanda serinin üçüncü filminde yer almayan Natalie Portman da seriye tekrar dönüş yapıyor. Ragnarok’un yönetmeni Taika Waititi tarafından hazırlanan filmin başrollerinde Natalie Portman ile beraber aynı zamanda  Chris Hemsworth da yer alıyor. Yapılan açıklamalara göre bu filmde Natalie Portman, Thor’un çekicini kaldırıp kadın Thor olacak. Film 5 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Star Trek: Picard

Patrick Stewart’ın ikonik Jean-Luc Picard karakterine yeniden merhaba diyoruz. Gelen fragman, Brent Spiner’in Data rolünde, Jonathan Del Arco’nun Hugh the Borg rolünde ve Star Trek: Voyager’ın Jeri Ryan’ının Seven of Nine rolünde geri döndüğünü doğrular nitelikte… Ayrıca Marina Sirtis,de Komutan Deanna Troi ve Jonathan Frakes de Riker olarak geri dönüyor. CBS All Access tarafından ekrana taşınan dizi, “Star Trek: The Next Generation”da ve dört farklı “Star Trek” filminde görünen Picard karakterinin hikayesini takip edecek.