Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri The Witcher’dan ilk fragman geldi!

The Witcher’dan ilk fragman geldi!

Kitaptan oyuna uyarlanan oyun dünyasının en popüler ve en çok konuşulan oyun serilerinden biri olan The Witcher şimdi de diziye uyarlanıyor. Yoğun ilgi üzerinden yayın tarihini erkene çekilen dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Dizinin oyuncu kadrosundaki isimler “Superman” rolünden tanıdığımız Henry Cavill başrol karakteri Geralt’ı, Freya Allan Ciri’yi, Anya Chalotra Yennefer’ı, Anna Shaffer ise Triss’i canladıracak. Aynı zamanda dizinin senaristi olan Lauren Schmidt Hissrich’in yaptığı açıklamalara göre dizi yetişkinlere yönelik olacak, kitap ve oyundaki hikaye akışıyla paralellik gösterecek. Bunlara ek olarak 8 bölümden oluşacak olan dizinin 8. bölümünde yönetmenliği üstlenecek kişi ise Marc Jobst olacak. Daredevil, Punisher, Hannibal gibi dizilerin yönetmeni olan Marc Jobst bu iş için oldukça doğru kişi gibi gözüküyor.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin yazdığı roman serisi, büyücü (efsunger) Rivia’lı Geralt’ın maceralarını anlatıyor. Seri, yalnız bir canavar avcısı olan Geralt’ın maceralarını işlerken, genç bir prenses ve güçlü bir büyücüyle atıldıkları epik bir yolculuğu anlatıyor.

San Diego Comic Con aracılığıyla medyada büyük ilgi toplayan fragman bakalım beklentileri karşılayabilecek mi hep beraber izleyip göreceğiz. Dizinin 2019 Ekim ile Aralık arası yayına girmesi bekleniyor.