Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PC, Android ve iOS için ücretsiz hale gelen bulmaca oyunu: Samsara Room

PC, Android ve iOS için ücretsiz hale gelen bulmaca oyunu: Samsara Room

Karantina günlerinde bulmaca oyunların yükselişine şahitlik ediyoruz. En çok oynan oyunlar arasında yer alan bulmaca oyunlarına bir yenisi eklenecek gibi duruyor: Samsara Room. Oyunun beşinci yılına özel kampanya yapan geliştirci Rusty Lake, oyunu PC, Android ve iOS platformları için ücretsiz sunuyor.

Bulmaca oyunlarıyla adından söz ettiren geliştirici stüdyo Rusty Lake yeni bir tanıtım videosu yayımlandı. YouTube üzerinden beşinci yılını tamamlayan Samsara Room adlı oyunu yeniden tasarlayan ekip, kısa bir video ile tanıtım yaptı.

Oyunun retro atmosferini çok iyi anlatan kısa videoya rahatlatıcı bir ses eşlik ediyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız, evde ücretsiz bir bulmaca oyunu denemek  istemez misiniz?

Samsara Room, adı üstünde bir odada geçiyor. Oyunun başında belirli objelerin olduğu bir odada uyanıyorsunuz. Bu objelerin kimisiyle etkileşime geçebildiğiniz oyun bulmacaları çözmenize odaklanıyor. Oyun şu an için ücretsiz sunuluyor. Steam versiyonunda oyunun Türkçe alt yazı desteği sunduğu aktarılıyor.

Oyunun tanıtım videosu: