Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Oyun ve Epin’lerde Dev İndirim!

Oyun ve Epin’lerde Dev İndirim!

Karantina altında yapılacak en eğlenceli aktivitelerden biri şüphesiz oyun oynamak. Güncel olarak milyonlar tarafından oynanan yapımları indirimli fiyatlarıyla değerlendirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz! Flank Store'da yer alan indirimli oyunlar tam size göre. Gelin, indirimin bizlere göre yıldızlarına yakından bakalım!

GTA 5

GTA efsanesini bilmeyen oyunseverlerin sayısının iki elin parmaklarını geçmediğine eminiz. İlk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen yapım, 2020'de de popülerliğini koruyor. Şubat ayında ABD'de en çok satan oyunlar listesinde ikinci sıraya oturan GTA, multiplayer moduyla ön plana çıkıyor. Singleplayer hikayesinden sıkılırsanız arkadaşlarınızla online olarak çeşitli etkinliklerde yer alabileceğiniz kocaman bir dünyaya sahip. GTA 5'e indirimli fiyatıyla sahip olmak için buraya tıklamanız yeterli!

NBA 2K20

Vurdulu kırdılı oyun sevmem, benim işim spor diyenler buraya! NBA 2K20, birçok profesyonel basketbol oyuncusunun da tercih ettiği, Dünya genelinde oyuncu sayısı bir hayli fazla olan bir yapım. Üst düzey grafikleri,yle oyuncu ve menajer gibi çeşitli kimliklere bürünebildiğiniz oyunda online olarak uluslararası oyuncularla kozlarınızı paylaşabilme imkanınız var. Dijital spor oyunlarına ayrı ilgi duyanlar. Sizleri şöyle alalım!

Epin

Zaten birçok oyuna sahibim, benim bu oyunlarda çok işime yarayacak kısma geç artık dediğinizi duyar gibiyiz. E-Pin'ler çeşitli oyunlarda özel içerikleri satın alabilmenizi sağlayan kodlar olarak nitelendirilebilir. League of Legends, Zula, PUBG Mobile, Black Dessert ve FIFA 20 gibi oyunlarda kullanabileceğiniz içerikleri indirimli fiyatlarla almak tek tık uzağınızda. Flank Store'da yer alan E-Pin'lere buradan ulaşabilirsiniz.

Panky ve Root gibi tanınan isimlerin yanı sıra Nike sponsorluğunda üretilen forma ve t-shirt'lere de göz gezdirmeyi unutmayın!