Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Oynanış videosuyla karşımızda: Mafia: Definitive Edition

Oynanış videosuyla karşımızda: Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition tarafından ilk oynanış videosu geldi. Bir süredir oyunun müdavimlerinin beklediği video nihayet geldi. Mafia serisi bu noktada karşımıza yenilenerek çıkıyor. Bu özel oyun Mafia serisinin ikinci ve üçüncü oyunlarının yenilenmiş versiyonu şeklinde konumlandırılıyor.

Görüntünün çok daha iyi hale geldiği oyunun ilk versiyonu karşımıza 2002 yılında çıkmıştı ve günümüzde hala sevildiği için, günümüze uygun bir grafik standardına yükseltildi. Serinin yenilenmiş versiyonunu bekleyen oyunseverler nihayet, Mafia I remake bir diğer adıyla Mafia: Definitive Edition oynanış videosu ile yakın zaman önce karşılaştı.

Oyunun üçüncü bölümü kullanıcılar tarafında hayal kırıklığına neden olmuştu. Bu nedenle yenilenmiş versiyon serisinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyordu. YouTube üzerinden paylaşılan video kısa süre içinde 260 bin izlenmeyi geçti ve artmaya devam ediyor. Olumlu yorumların çoğunlukta video 14 dakika 44 saniyede yeni versiyona ilk bakışın atılmasını sağlıyor.  

Gelelim merak edilen bir konuya: Oyunun çıkış tarihi. Oyunun çıkış tarihi normal şartlarda 28 Ağustos 2020 olarak açıklanmıştı ancak bazı sebeplerden kaynaklı olarak çıkış tarihi 25 Eylül 2020’ye ertelenmişti. Oyuna çıktığı gibi sahip olmak isteyenler için Steam tarafında ön siparişler başladı.

Türkiye’de 259 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olan oyunu çıktığında almayı düşünürseniz 374 TL’ye kadar yükselecek. Yani oyunu alma niyetiniz varsa ön siparişte indirimli haliyle almanızı öneriyoruz.  Bir de oyunun yenilenmiş versiyonunu almanız halinde, oyunların orijinal versiyonları da oyun kütüphanesine ekleniyor.