Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri OnePlus sahibi Fortnite oyuncuları için yeni bir müjde!

OnePlus sahibi Fortnite oyuncuları için yeni bir müjde!

OnePlus model telefonlara özel bir Fortnite dans ifadesi geliyor. Oyunseverlere Fortnite ile yaptığı anlaşma kapsamında oldukça iyi avantajlar sunan OnePlus, şimdi de oyunda pek çok kullanıcının severek kullandığı dans ifadelerine ekleme yapmalarını sağlıyor.

Oyun içinde zorlu bir mücadeleyi kazandığınızda, vurmak istediğiniz kişiyi hakladığınızda ya da takım arkadaşınızın sizi arkadan bıçaklaması gibi birçok durumda kullanılabilen dans ifadeleri Fortnite’in adeta imzası haline gelmiş durumda. 

OnePlus 3 veya daha yen bir OnePlus akıllı telefona sahipseniz, Bhangra Boogie dans ifadesini alabiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Söz konusu dans ifadesini almak istiyorsanız OnePlus’ın bu bağlantısına tıklayarak kendinize ait kodunuzu alabilirsiniz. 

IKONIK skin’i için Samsung telefon kullanıcılarına özel bir avantaj sağlanıyorken, Fortnite bu yıl önemli anlaşmalara imza attı. Bir diğer tarafta OnePlus da oyun deneyimi noktasında önemli anlaşmalar yapıyor. Epic Games ve Fortnite tarafıyla anlaşmaya varan OnePlus, bu yılın başlarında OnePlus 8 serisi cihazlarda Fortnite Mobile’i 90 fps’de çalıştırdığını duyurmuştu.