Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Bir süredir çıkması beklenen Far Cry 6 için sızdırılan çıkış tarihi

Bir süredir çıkması beklenen Far Cry 6 için sızdırılan çıkış tarihi

Oyunseverler tarafından oldukça sevilen ve merakla beklenen Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı. Bunun yanında yalnızca çıkış tarihi sızdırılmadı aynı zamanda oyunun, oyun içindeki dinamikleri ve hikayesi hakkında da bazı bilgilere yer veriliyor. Ubisoft tarafından ise sızıntı hakkında bir açıklama yayımlanmadı. 

Sızıntılıran doğru olabileceğini doğrulayan bazı analistler, Ubisoft'un corona virüsü sürecinde daha fazla kişinin oyunlara yönelmesinin arkasında oyunu daha erken piyasaya çıkartmasının olası olduğu söyleniyor. 

Ubisoft, önceki aylarda Far Cry 5’i kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunmuştu. Yüksek oranda yaptığı indirim ile gündeme gelen şirketin son oyunun 2021 yılının ilk çeyreğinde karşımıza çıkacağı söyleniyor.

PlayStation Store'un Hong Kong sitesinde ortaya çıkan oyunun çıkış tarihi ve senaryosu hakkında bazı detaylar da paylaşıldı. Oyunda Breaking Bad dizisinde Gus Fring karakterini canlandıran Giancarlo Esposito'yu kötü karakter olarak göreceğiz. 

Bunların yanında oyunu satın alan PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için ücretsiz olarak PS ve Xbox Series X platformlarında oynanabileceği aktarılıyor. Oyunda heyecan dolu bir hikayenin bizleri beklediğini de görüyoruz.