Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ömür boyu Netflix üyeliği kazanmayı sağlayan oyun: Old Guard Game

Ömür boyu Netflix üyeliği kazanmayı sağlayan oyun: Old Guard Game

Netflix, farklı bir yarışma ile karşımıza çıkıyor. Aslında yeni filmi The Old Guard için Türkiye saatiyle 18.00’da başlayacak bir oynu turnuvası düzenliyor. Şayet oyunu kazanırsanız, 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabına sahip olacaksınız.

Oyun turnuvası, bir tarayıcı oyunu üzerinden gerçekleştirilecek ve yapmanız gereken tek şey en yüksek puanı almak. Yeni Netflix Orijinal filmi The Old Guard geçen hafta yayımlanmıştı. Kısa sürede hakkında sosyal medya üzerinden konuşulan film, popülerliğini daha da artırması açısından yeni bir yola başvuruyor.

The Old Guard  filminin başrolünde Charlize Theron yer alıyor aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Gina Prince-Bythewood oturuyor. The Old Guard filminin bir çizgi roman uyarlaması olduğunu hatırlatalım.

17 ve 19 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenecek bu oyun turnuvası, oyun tarayıcı tabanlı olduğu için 2D grafiklerde yarışacaksınız. Oyunda tüm hedefleri yok ederek rakiplerinizi geride bırakmanız gerekiyor. Oyunda filmin hikâyesine sadık kalınıyor, bu kapsamda ölmeniz oyunu tamamen kaybetmenize neden olmuyor da denebilir. Bunun yanında rakiplerinizi geçecek en yüksek puanı almanız da gerekiyor.

Oyuna katılmak isteyenler için buraya tıklamak yeterli.