Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Nintendo Switch’te çocuğunuz ile oynayabileceğiniz oyunlar

Nintendo Switch’te çocuğunuz ile oynayabileceğiniz oyunlar

Nintendo Switch karantina günlerinde oyunseverlerin tercih ettiği platformlar arasında yer alıyor. Bu süreçte daha çok çocuklarıyla daha fazla vakit geçiren ebeveynler ne yapacağını bilemiyor olabilir. Onlar için Nintendo Switch'te çocuklarıyla rahatlıkla oynayabilecekleri oyunları listeliyoruz. Söz konusu oyunlar şu an için indirimde olduğunu belirtelim.  İşte o oyunlar:

  • Sega Team Sonic Racing: 249 TL
  • FIFA 20: 319 TL
  • New Super Mario Bros U Deluxe: 429 TL
  • Splatoon 2: 383 TL

Söz konusu oyunlara bakıldığında oldukça yüksek fiyatlara sahip olduğunu görüyoruz ancak maalesef ülkemizde bu fiyatlar biraz yükseliyor. Sizin için sıraldığımız oyunlar arasında artık klasikleşmiş oyunlar da yer alıyor. Küçük yaştaki çocuklarla dahi oynanabilen bu oyunlar karantina günlerini daha keyifli hale getirebilir. 

Hem yetişkinler için hem de çocuklar için oldukça eğlenceli oyunlar olan Sonic, FIFA, Super Mario ve Sptaoon, kalitali oyun zamanı geçirmenizi sağlayabilir. Bunların dışında daha önce de listelerimize aldığımız Animal Crossing: New Horizons da oynayabileceğiniz bir diğer oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Yine bu listeye eklenebilecek bir diğer oyun ise Legend Of Zelda Link's Awakening, ülkemiz için birçok seçenek bulunmuyor olsa da yine de elimizdekilerin en iyisini sizler için listelemiş olduk.