Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Need for Speed Electronic Arts’ın ilk çapraz platform destekli oyunu oldu

Need for Speed Electronic Arts’ın ilk çapraz platform destekli oyunu oldu

Need for Speed serisinin en son çıkan oyunu olan oyunu Heat, bu ay içerisinde son güncellemesine kavuşuyor. Alacağı yeni güncellemeyle birlikte hata düzeltmelerinin yanında bir de çapraz platform desteği de oyunculara sunuluyor.

Need for Speed’in geliştiricisi Criterion Games Heat üzerinde çalışmaya başladı ve yeni bir oyun üzerinde çalışmaya başlamadan önce son güncellemeyi yayınlanmaya hazır hale getirdi. Araba yarışı oyunlarını seven kişilerin gerçekten de bayıldığı bir oyun olan Heat’in son güncellemesi bugün indirilebiliyor.

Oyunun yeni indirilebilir güncellemesi hata düzeltmelerinin yanında da çapraz platform desteği kazanıyor. Yalnızca PC değil aynı zamanda Xbox One ve PS 4 için de sunulacak olan bu yeni güncelleme ile birlikte oyunu artık arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz.

Oyun için söylenen detaylarda oyunseverlerin hoşuna gidecek başka detaylar da bulunuyor bu sayede oyun son güncellemesine yakışır özellikler kazanıyor. Need for Speed Heat, geçen hafta diğer birçok EA oyunuyla birlikte Steam’de yerini almıştı. Oyunun Deluxe sürümü 9 Temmuz’a kadar Steam’de yüzde 60 indirimle birlikte 199,99 TL’den satın alınabilecek.