Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Destiny 2’nin bir sonraki bölümünün başlama tarihi belli oldu

Destiny 2’nin bir sonraki bölümünün başlama tarihi belli oldu

Bilim kurgu evreninde bir tasarıma sahip Destiny 2'nin yayımlanan fragmanları gerçekten de solukları kesiyor. Destiny 2'nin bir sonraki bölümü 22 Eylül'de Işık Ötesinde(Beyond Light) adıyla başlıyor. 

Bungie nihayet Destiny 2'nin yeni bölümü için nelerin ortaya çıkabileceğini ortaya koydu. 22 Eylül 2020 tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak yeni bölümde adı gibi neon ışıkların yoğunlukta olduğunu görüyoruz. Oyuncular, The Stranger'ın Eramis'e karşı Guardians'a yardım ettiğini görecek ve işler gerçekten de kızışacak. 

Oyunun paylaşılan kısa klipleri dışında detaylı bir bilgiye sahip değiliz. Beyond Light aynı zamanda yeni nesil konsolları hedefleyen ilk sürümdür ve Bungie hem daha iyi bir deneyim hem de süreklilik vaat ediyor.

D2 , bu sistemlerde saniyede 60 FPS hızında 4K olarak oynayacaktır (muhtemelen hem PS5 hem de Xbox Series X). Kuşaklar arası konsol çapraz oynamasını da bekleyebilirsiniz – PS4 veya Xbox One arkadaşlarınızın onlara katılmaları için yükseltmelerini beklemek zorunda kalmazsınız.