Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri League of Legends 10.13 ile gelecek havuz partisi kostümleri

League of Legends 10.13 ile gelecek havuz partisi kostümleri

Türkiye'de de oldukça popüler ve sevilen oyunlar arasında yer alan League of Legends namı değer LoL, 10.13 yamasındaki detaylarla dikkat çekiyor. Birkaç hafta sonra gelecek olan yeni yama, yaz sıcaklarını Havuz Partisi kostümleriyle karşılayacak gibi görünüyor. 

Oyunların da mevsimlerle birlikte uyum içerisinde kostümler ve temalar sunduklarını görüyoruz. LoL de benzer şekilde yaz aylarının gelmesiyle birlikte havuz temasına sahip kostümlerle karşımıza çıkacak. 

Bildiğiniz gibi yakın bir zaman önce League of Legends'ın 10.12 yaması, yeni kostümler ve şampiyonlara yapılan dengeleme değişiklikleriyle oyuncularla buluştu. Bu yamanın detaylarında karşımıza Senna ve Irelia için High Noon kostümlerinin yanı sıra Nocturne için bir Hextech kostümü oyuna geldi. 

Yeni güncellemenin ardından hemen 10.13 yaması da geldi. Havuz temalı kostümlere kavuşan Taliyah, Heimerdinger, Jarvan IV, Orianna ve Syndra karakterleri yaz mevsimini kostümlere taşımış oluyor. 

Taliyah, Heimerdinger, Jarvan IV, Orianna ve Syndra'ya gelen Havuz Partisi kostümlerinin yanı sıra Hemşire Akali, Doktor Kennen ve Cerrah Shen görsel güncellemelerine kavuştu. Oyundaki yama planına göre 10.13 güncellemesi, 24 Haziran 2020 tarihnde Çarşamba günü kullanıcılara sunulacak.