Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri NA Last Chance Qualifier Başlıyor! Gözler Shroud’lu Sentinels’in Üzerinde

NA Last Chance Qualifier Başlıyor! Gözler Shroud’lu Sentinels’in Üzerinde

NA Last Chance Qualifier turnuvası bu gece itibariyle başlıyor. Toplamda 8 takım şampiyonluk için kıyasıya mücadele edecek. Şampiyon olan takım ise Champions İstanbul’a katılma şansını elde edecek.  Turnuva 4-15 Ağustos tarihleri arasında oynanacak. Double elimination bracket sisteminde oynanacak olan NA LCQ, online olarak düzenlenecek.

Gözler Sentinels’in Üzerinde

Tabii ki de turnuvanın en çok dikkat çeken takımı Sentinels olacaktır. Özellikle shroud transferinden sonra büyük bir atılım yapan Sentinels, VALORANT espor takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı. CS:GO efsanesi ve ünlü yayıncı shroud, 4 yıl aradan sonra rekabetçi arenaya geri dönüyor.

VALORANT’ın erken aşamalarında NA ve Masters Reykjavik şampiyonu olmayı başaran Sentinels, 2021 sonları ve 2022 yılında iddiasını koruyamadı. Uzun bir süre beklentileri karşılayamayan ekip, kadrosunda birçok değişikliğe imza attı. Sentinels bu süreçte shroud transferi ile sınırlı kalmayıp, Version1’ın yıldız oyuncusu Zellsis’i kadrosuna kattı. Aynı zamanda koç ekibini de güçlendiren Sentinels, NA LCQ turnuvasına oldukça iddialı geliyor diyebiliriz.

 

 

Turnuvada Yer Alacak Olan Takımlar:

 

NA Last Chance Qualifier turnuvasının açılış maçı Sentinels – The Guard karşılaşması olacak.

 

Shroud Transferi Hakkındaki Detayları Okumak İçin: 

https://www.flankesports.com/efsane-geri-dondu-sentinels-shroudu-valorant-kadrosuna-kattigini-duyurdu/

Yorum ekleyin