Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri FNATIC’in Genç Yıldızı Alfajer ile Röportaj!

FNATIC’in Genç Yıldızı Alfajer ile Röportaj!

Masters Copenhagen sonrası FNATIC’in Türk oyuncusu Emir Ali “Alfajer” Beder ile bir röportaj gerçekleştirdik. Kariyeri hızla yükselen Alfajer, ilk defa bir uluslarası VALORANT turnuvasında yer aldı. 17 yaşındaki Alfajer, Masters Copenhagen’daki en genç oyuncu olarak mücadele etti. Turnuvayı 4. olarak tamamlayan FNATIC’in bir sonraki hedefi Champions İstanbul olacak.

 

 

Alfajer Röportajı:

 

Soru 1 – İlk kez bir uluslararası VALORANT turnuvasında yer aldın. Senin için nasıl bir deneyimdi?

Alfajer: İlk kez offline bir turnuvada yer aldım. Seyirci, sahnedeki hava, her şey çok güzel ve güzel olduğu kadar da zorlayıcıydı. Yaşımın genç olmasına rağmen bu kadar kısa sürede uluslarası turnuvaya girmiş olmam çok iyi bir deneyimdi.

 

Soru 2 – Masters Copenhagen’daki bireysel performansını değerlendirecek olsan neler söylerdin?

Alfajer: Performansımı etkileyen çok fazla faktör vardı. Ama en azından ben her turnuva sonrasında performansımın kötü olan taraflarına focus olup, nasıl daha iyi olabilirim diye kendime sorup, daha iyi olmanın yollarını ararım.

 

Soru 3 – Champions turnuvasının İstanbul’da düzenlenecek olması ve senin de FNATIC ile birlikte mücadele edecek olman nasıl hissettiriyor?

Alfajer: Güzel hissettiriyor. Tabii ki gönlüm bir Türk takımının daha İstanbul’da olmasını istiyor. Açıkçası Kopenhag deplasmandı, Champions’ta evimdeyim. Şimdi onlar düşünsün.

 

Soru 4 – Son olarak seni ekranları başında ve aynı zamanda İstanbul’da destekleyecek olan takipçilerine neler söylemek istersin?

Alfajer: Beni destekledikleri için teşekkür ediyorum, onları mahçup etmeyip bayrağımız sırtımda kupayı kaldırmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

 

Yorum ekleyin