Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Mobil oyun becerilerinizi artıracak telefon ekipmanları

Mobil oyun becerilerinizi artıracak telefon ekipmanları

Mobil oyun oynarken hırs yapanlara ve oyunları çok daha iyi oynamak isteyenler için güzel bir liste ile karşınıza geldik. Mobil oyun oyanamayı seviyorsanız telefonunuzun da iyi bir işlemciye ve ekrana sahip olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle vereceğimiz öneriler ile elinizdeki telefonu üst düzey bir oyun oynama aracına dönüştürebileceksiniz. Bu listede Türkiye'de de yer alan ekipmanlara yer veriyoruz. 

SteelSeries Stratus Duo

SteelSeries Stratus Duo, elinizdeki telefonu bir oyun konsoluna çeviren bir oyun kolu olarak karşımıza çıkıyor. PC ya da MacBook ile de uyumlu olan oyun kolu, 6,5 inç'e kadar olan telefonlarla da uyumlu olduğunu aktaralım nereden bakılırsa bakılsın oldukça karlı bir alışveriş olacak SteelSeries Stratus Duo Gamepad Türkiye'de 480 TL civarında bir fiyat etikeyle karşımıza çıkıyor. 

Razer Junglecat

Etrafınızda tam boy bir oyun kolu taşımak istemiyorsanız, daha küçük boyutlarda bir ekipman olan Razer Junglecat daha uygun olabilir. Telefonunuzun kenarlarına takılan bir çift Nintendo Switch parçaları gibi görünüyor ve çalışıyor.

Nintendo Switch tarzı bir oyun konsolu görünümünde olan Razer Junglecat, akıllı telefondaki kontrolleri çok daha kolay ve pratik hale getirerek oyun deneyimini yükseltiyor. Mobil oyun ekipmanı Türkiye'de 850 TL gibi bir fiyat etiketiyle kullanıcılara sunuluyor.  

8Bitdo SN30

Retro oyunlara gelince, klasik SNES oyun kollarından daha iyi bir gamepad yok desek yeridir. 8BITDO SN30 tam olarak bu, ancak bluetooth ile kullanıldığını aktaralım. Her retro konsolları ve oyun kollarını sevenler için hayatlarında bu tarz bir ekipmana ihtiyacı var, bize güvenin. 8Bitdo SN30'un Türkiye'deki fiyat etiketine bakıldığında karşımıza 300 TL çıkıyor.