Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Microsoft’un Cyberpunk temalı Xbox One X çok havalı duruyor

Microsoft’un Cyberpunk temalı Xbox One X çok havalı duruyor

Daha yakın zaman içinde Türkiye'de oyun konsollarına yapılacak yüzde 50'lik zam konuşuluyorken size keyifli bir haber veriyoruz: Microsoft'un Cyberpunk temalı Xbox One X modeli gerçekten çok havalı duruyor. Bildiğiniz gibi Cyberpunk 2077 gerçekten hem çok beklenen hem de ses getiren bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyun için özel bir seri hazırlayan Microsoft, Xbox One X'i tabiri caizse yakıyor. 

Gerçekten de söz konusu oyun konsolunun tasarımının ötesinde kullanılan özel teknolojiler ile karanlıkta parladığı görülüyor. Tıpkı çocukluğumuzda tavana astığımız o yıldızlar gibi karanlıkta parlayan Microsoft'un Cyberpunk temalı Xbox One X modeli herkesten farklı tasarımlara sahip olmak isteyenlere sesleniyor. 

Yeni oyun konsolunun önünde mavi bir LED ışık ve özel paneller bulunuyor bu sayede karanlıkta parlayan oyun konsolu, ayrıntılı Xbox One X özel tasarımlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft'un “1 TB Xbox One X Cyberpunk 2077 Sınırlı Ürünü'' olarak adlandırılan konsol tanıtım videosunda, eylül ayında piyasaya sürülen oyunu da konsol içeriğine dahil edildiği görülüyor. 

Xbox One X sınırlı tasarımlı konsolu bu yılın haziran ayında satışa sunulacak.