Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Call Of Duty: Mobile hile yapanları affetmiyor

Call Of Duty: Mobile hile yapanları affetmiyor

Call Of Duty Mobile, hileciler için yeni önlemler almak için kolları sıvıyor. Hile yapan oyuncular için sert kararlara imza atan CoD Mobile geliştiricileri yeni kalıcı yasaklar ile karşımıza çıkacak. Hilecilere karşı yeni önlemler alacağını duyuran oyun geliştircileri, geçen yıl başlatıldığından beri gelişmeye ve dönüşmeye devam eden oyun için en son topluluk güncellemesinde, geliştirme ekibi herkes için serbest modun kaldırılmasına karar vermişti. 

Oyun deneyimini herkes için kötü hale getiren hilelere yönelik yapılan hamle ile artık hile yapan kişi tamamen banlanacak. Oyunun resmi Reddit topluluk sayfasında bir yazı paylaşan geliştirme ekibi, son birkaç hafta içinde hile yapanlara yönelik çeşitli raporlar aldıklarını söyledi.

Ekip, "Oyunumuzda hile yapanları istemiyoruz ve deneyimlerinizi bozmasını, sistemlerimizi manipüle etmesini ve oyunun dengesini yok etmelerini istemiyoruz." diyerek hilecilere karşı alınacak önlemlerin sert olacağına gönderme yaptı.

Call of Duty Mobile'ın geliştirme ekibi, Reddit gönderisindeki yaklaşan etkinlikler ve hata düzeltmeleri de dahil olmak üzere diğer bazı konulara da değindi. Son zamanlarda yapılan en büyük değişikliklerden biri, herkese açık modun kalıcı oynatma listesinden kaldırılmasıydı.

Şu anda sınırlı bir süre için oyunda ve yeterli oyuncu varsa potansiyel olarak tekrar kalıcı bir mod olarak geri dönebilir. Çok oyunculu bir keskin nişancı etkinliği şu anda 22 Nisan'a kadar sürecek Gun Game Team Fight yakın zaman içinde oyunculara açılacak.