Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri LUGER’Lİ CLG, LCS’E NAMAĞLUP BAŞLADI

LUGER’Lİ CLG, LCS’E NAMAĞLUP BAŞLADI

Kuzey Amerika ligi LCS takımlarından Counter Logic Gaming, geçtiğimiz hafta oynadığı LCS açılış haftası maçlarını 3-0 geçirerek 2017 Yaz Mevsimi’nden beri ilk defa bir mevsime mağlubiyetsiz bir başlangıç yaptı.

Açılış haftası maçlarını Dignitas, TSM ve Golden Guardians’a karşı oynayan Counter Logic Gaming, 12.10 yamasındaki dayanıklılık değişikliklerinin ardından 31.9 dakikalık ortalama oyun süresiyle oynadı. Takımın yeni mevsime girerken yaptığı tek kadro değişikliği olan üst koridor Dhokla ise takımın ilk hafta maçlarında Yone ve Jayce’le güzel performanslar ortaya koyarak CLG hayranlarının gözünü doldurdu. 650 dakika başına hasar istatistiği ile oynayan oyuncu ligde bu alanda tüm oyuncular arasında 4. sırada.

Geçtiğimiz mevsim performansıyla çoğu kişi şaşırtarak CLG hakkındaki beklentileri yükselten temsilcimiz Luger ise bölgemizi gururlandırmaya devam ediyor. Çıktığı maçlarda Seraphine, Senna ve Sivir tercihlerinde bulunan Luger, TSM’e karşı oynadığı harika Senna maçıyla “Maçın Oyuncusu” ödülünü kapmayı başardı. Temsilcimiz ayrıca %83.3’lük skor katkısıyla bu istatistikte nişancılar arasında ilk sıraya oturdu.

Karşısında galibiyet aldığı 2 takımın ilk haftayı sonuncu olarak bitirmesi izleyicilerin CLG hakkında güçlü öngörüler yapmasını engellese de, daha 1. haftadan geçtiğimiz mevsim aldıkları galibiyet sayısının yarısını bulan takımı çoğu kişinin beklentisini aşacakları bir mevsim bekliyor olabilir.

Yorum ekleyin