Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri League of Legends 10 yaşına giriyor!

League of Legends 10 yaşına giriyor!

16 Ekim 2019‘da League of Legends’in 10.yaşı kutlanacak. Bu önemli gün için Riot Games‘in bizim için planladığı bazı sürprizler var.

League of Legends, 10 yılını tamamladı ve Riot Games bu dönüm noktasını kutlamak için özel bir etkinlik ilan etti. 10.yıl dönümü etkinliğinde Riot Games’in yeni League of Legends logosunu açıkladığı ve League of Legends ve Teamfight Tactics için gelecekteki güncellemelerini bizlerle aktaracağı bir etkinlik canlı yayın platformlarında bizlerle olacak. 

 

League of Legends Yeni Logosu

10.yıl dönümü için Riot Games League of Legends için yeni logosunu açıkladı.

“Resmi League of Legends logosunu yenileyerek bu sahneyi önümüzdeki on yıl için hazırlamanın mükemmel bir zaman olduğunu düşünüyoruz.”  -Riot Games

 

League of Legends 2019’da 8 Milyon Online Eşzamanlı Oyuncuya Sahip

LoL 10 yaşında ve buna rağmen oyun endüstrisi üzerinde güçlü bir salınım sürdürmeye devam ediyor. Riot resmi duyurusuna göre, sekiz milyon kişilik eşzamanlı günlük oyuncuya sahip olması, oyunun güçlü temellere dayandığını gösteriyor. Riot Games şu anda, League of Legends oyuncu sayısının, en fazla oynanan 10 Steam oyunun oyuncu sayısının toplamından daha fazla olduğunu da belirtiyor.

League of Legends 10.yıl kutlamasından neler bekliyoruz?

  • League of Legends için Sezon Öncesi Değişiklikleri
  • TFT’nin bir sonraki büyük içerik güncellemesine ilk bakış
  • Tarihteki en iyi LoL anlarından bazılarına Flashback
  • League of Legends´in yeni logosu

Riot Games, 15 Ekim 2019’da League of Legends’ın 10 yıllık yıldönümü güncellemesini League of Legends hayranları için özel bir canlı yayın aracılığıyla kutlayacak. LoL yıldönümü kutlamaları 16 Ekim Türkiye saatiyle sabah saat 04.00′da başlayacak.

Riot Games, 10 yıl dönümü kutlamalarını resmi Twitch Kanalı’nda yayınlayacak. Farklı zaman dilimlerinden izleyicileri ağırlamak için, Riot Games etkinliği gün boyunca yeniden yayınlayacak.

League of Legends ve TFT için gelecekteki güncelleme önizlemesi, yeni bir Logo ve ikon, geçmişe şimdiye ve geleceğe odaklanma noktalarına bakarsak; Riot Games, 10.yıl dönümü kutlamaları için planladığı çok fazla şeyin olduğunu bizlere gösteriyor.