Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Levo yayınlarına geri dönüyor

Levo yayınlarına geri dönüyor

Geçtiğimiz haftalarda Twitch’in sevilen ismi Levent ‘’Levo’’ Balım Twitch’den süresiz olarak ban yemişti. Twitch ile sıkıntılı bir süreç yaşayan Levo neden ban yediğine dair uzun bir süre geri dönüş alamamıştı. Jahrein, wtcN, Kendine Müzisyen gibi büyük yayıncıların da desteğiyle sonunda geri dönüş alabilen Levo’nun bir Twitch kullanıcısının eşine hakaret etmesi üzerine "Seni bulup komaya sokmak lazım.’’ gibi bir söylemde bulunması üzerine ban yediği ortaya çıkmıştı. 

İtiraz sürecini değerlendireceğini, yediği banın haksız olduğunu belirten Levo’ya sosyal medyadan ve diğer yayıncılardan büyük bir destek gelmişti. Bu olaylardan sonra Levo: “İtirazın sonuçlarını beklerken önce İstanbul'da bir iki işimi halledeceğim. Ondan sonra yoğunluktan eşimle çıkamadığımız balayına gideceğiz. Geçtiğimiz 5 yıllık süreçte sadece bir kere tatile çıkma fırsatım oldu. Tatil dönüşünde ise Twitch ile olan sürecin sonuna göre yayınlarıma devam edeceğim.” açıklamarıyla ufak bir tatile çıktığını ve bomba gibi döneceğini Instagram hikayesi üzerinden duyurmuştu.

Sevenlerini bu sözleriyle mutlu eden Levent Balım geçtiğimiz saatlerde yaptığı açıklama ile ise iyice coşturdu: “Twitch banım açılıyor. İlk yayının tarihini ve saatini duyurucağım. Öpücükler.” açıklamasını yapan Levo’ya sevenlerinden aralarında Cantuğ Özsoy, İrfan Tükek, Ege Acar Koparal, Rauf Güneş gibi sevilen isimlerden büyük bir destek yağdı. “Çok özledim.” ve “Daha güçlü kalkmadığımı hiç gördünüz mü.” gibi Tweetl'er atan Levo sevenlerini ve bu işin peşini asla bırakmayacağının sinyallerini vermişti. Levo’nun açıklamalarını, ilk yayının tarih ve saatini Twitter’da https://twitter.com/lvntblm91 adresinden takip edebilirsiniz.