Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Black Desert Türkiye ve MENA sizi maceraya çağırıyor!

Black Desert Türkiye ve MENA sizi maceraya çağırıyor!

Yenilenen resmi internet sitesi ile birlikte sade ve kullanışlı bir ara yüze geçen Black Desert, yeni etkinlikleriyle oyunculara yeni maceralar sunmaya devam ediyor. Maceracılar bilgeliğiyle “Black Desert Guru” unvanı kazanabilecek ve yaklaşan Arsha Şampiyonası ile Black Desert evreninin en güçlüsü olduklarını kanıtlayabilecek.

Black Desert Türkiye ve MENA’da bilinmeyene yolculuk başlıyor! Maceracılara serüvenlerinde yardımcı olacak etkinliklere hazır olun. Kahraman veya akıl hocası fark etmeksizin, çağrıya kulak verip görevlerde boy gösteren herkes ödüllendirilecek.

Black Desert resmi internet sitesi yeni ara yüzüne kavuştu!

Serüvenleri hakkında en iyi bilgiyi almak, Black Desert Türkiye ve MENA’nın sunduğu tüm yenilik ve güncellemelerden anında haberdar olmak isteyen maceracılar için resmi internet sitesi yenilendi. Haberlere, güncellemelere ve devam eden etkinliklere kolay erişim için tasarlanmış daha sade arayüzü ile tüm maceracılar, ihtiyaç duydukları tüm ayrıntılara tr.playblackdesert.com adresinden ulaşabilecek!

Black Desert evrenini yeni oyunculara öğreten bilge oyuncular ödüller kazanacak!

Her kahramanın bir akıl hocasına ihtiyacı vardır. Black Desert Türkiye ve MENA’nın emektar ve çaylak maceracıları yeni bir etkinlikle dostluklarını güçlendirerek büyük ödüller kazanabilir. Maceracılar, maksimum beş kişiye kadar diğer maceracıları davet edebilecek ve akıl hocalığı yapabilecek. Yeni başlayanlar seviye 30 ve 56’ya eriştiğinde 2 ödül seti, emektarlar ise davetlilerinin başarılarına dayalı olarak özel ödüller alacak! 25 Eylül 2019‘dan önce resmi internet sitesine kayıt olun ve akıl hocalığı yapın, “Black Desert Guru” unvanına sahip olun! Ayrıca Black Desert Supporter sayesinde bilgelikleriyle yeni ve emektar oyunculara tavsiyeler verecek destekçiler topluluğu, Black Desert dünyasının gelişmesi için yeni üyeler arıyor. Mevcut 100 pozisyon ile bu grubun bir parçası olmak üzere seçilenler her ay nadir oyun öğeleri elde edecek. Başvurular bu hafta başlayacak, internet sitesindeki resmi haberi kontrol etmeyi unutmayın!

Black Desert evreninin destansı dövüşlerine az kaldı!

Yaklaşmakta olan 2019 Yılı Türkiye & MENA Arsha Şampiyonası için evrenin bütün kahramanları son hazırlıklarını yapmaya başladı. Black Desert evreninin en güçlü kahramanı olduğunu kanıtlamak ve en üst sıraya yerleşmek için kıyasıya mücadele verecek kahramanlar, Arsha Şampiyonası’nda destansı dövüşleri, görkemli zaferleri veya ezici yenilgileri tecrübe edecek. Maceracılar, bu hazırlıkları boyunca seviye 60 derslerini sınırlı bir süre boyunca test edebilecek. Bu dersler, her bir sınıfın hem farklı çevre unsurlarında ve durumlarında nasıl çalıştığını anlamak hem de turnuva için savaş stratejileri hazırlamak için yararlı bir araç. Son güncellemede oyuna eklenen bu fonksiyon ile herkes dilediği gibi işin içine girebilir ve kendine en uygun tarzdaki sınıfı bulabilir!