Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Oyunların En Sevilen Karakterleri : Bölüm 2 – Tek Atanlar

Oyunların En Sevilen Karakterleri : Bölüm 2 – Tek Atanlar

Oyunların En Sevilen Karakterleri : Bölüm 2 – Tek Atanlar

ikinci serimizde TEK ATMA’sıyla ünlü olan şeyleri inceledik. Biz yapınca zevkin doruklarına çıktığımız fakat bize yapılınca dişlerimiz sıktığımız durumları yaşatan 5 karakteri inceledik. işte karşınızda Tek Atanlar!!

 

1-Karus Asas

Human’da seçebilirdik ama genelde Karus Asas’lar tek attığı için listemizde ilk sırayı onlara verdik. Genelde görünmez gelirler ve ten renkleriyle bütünleşmiş Çitinleriyle tek atıp giderlerdi. Çoğu mage oyuncusunun korkulu rüyası bu Karus Asas’lar, tek atanlar listemizde birincilik kupasını bence hakkediyor!

2-Deagle CS:GO

Kafaya geldiği zaman tek aran bu silah, genelde olur olmadık yerlerde sizi bulmasıyla ünlüdür. Bazen zıplarken, bazen de kapıdan çıktığınız anda gelir sizi bulur. Bordo bereliden farksız bu silah mermisi listenin ikinci sırasında ve bizce hakkettiği yerde.

3-Rengar

0.04 saniye gibi bir sürede sizi öldürebilen bir kedi düşünün, ama biraz vahşi.. Oyundan sizi soğutabilecek nadir şampiyonlardan olan Rengar’ın en büyük özelliği ise; sizin takımınıza geldiği zaman 0-10 oynarken, rakip takımın Rengar’ı 10-0 oynar. Bu muhteşem tek atan karakterin ise hakkettiği sıra üçüncülük.

4-Atarideki mavi şortlu

Vurduğu zaman ruhtan bedeni ayıran bu mavi şortlu dövüş ustası, ben dahil atari gençliğinin en büyük korkulu rüyasıdır. Unutulmayan ve “aaa o yenilmeyen kungfudaki adam” olarak da tanınıyor. Kendisinden ne kadar nefret etsem de bu listeyi girmeye layık..

5-Tau Cannon

Amatörler için zıplama silahı, pro’lar için ise adeta bir ölüm makinası.. Half-Life’ın belki de en karakteristik silahı listede son sırada. Ben şahsen yıllar geçse de verimli kullanmayı öğrenemedim fakat siz bir de bu silahı UNLOST’tan izleyin derim.