Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye ve MENA’da başlıyor!

Lahn ön kayıt dönemi Black Desert Türkiye ve MENA’da başlıyor!

Black Desert dünyasına giriş yapacak olan Lahn için heyecan büyüyor. Bu görkemli karakterin gelişini aynı zamanda etkinliklerle de kutlayacak olan maceracılar, birçok ödül kazanma fırsatı yakalayacak. Ayrıca 14 günlük misafir kuponunu kullanarak yeni oyuncular da bu güzel Black Desert macerasına katılabilecek.

Maceracılar kadim kılıç ve hilal pendulumlarını savururken Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını aşmaya hasret kaldı. Maceracılar, sayısız etkinlikle ölüm dansları yaparak, yeni sınıf Lahn'ın savaş meydanlarına iniş için geri sayıma başladı.

Lahn savaş meydanlarına inmek için sabırsızlanıyor

Geri sayımın başlamasıyla beraber sabırsızlanmaya başlayan maceracılar, 17-30 Nisan 2019 tarihleri arasında ön kayıt yaparak yeni sınıf Lahn ile herkesten önce tanışabilir. Bu süre zarfında ön kayıt yapan maceracılar, 24-30 Nisan 2019 tarihleri arasında kendi Lahn karakterlerini özelleştirerek, Black Desert Türkiye ve MENA sunucusuna güncelleme gelmeden yeni karakterleri için mükemmel bir görünüm oluşturma fırsatına sahip olacak. Bulutların ardından çevik adımlarla yaklaşan Lahn için tüm ön kayıt yapmış maceracılar ödüllendirilecek.

Lahn’ın gelişi etkinliklerle kutlanıyor

Ek etkinlikler sayesinde maceracılar, Lahn Black Desert dünyasına varmadan hazırlıklarını tamamlayabilecek. Özel giriş ödülleri, 18 Nisan-22 Mayıs 2019 tarihleri arasında maceracıların huzuruna sunulacak. 21 gün boyunca maceracılar, günlük giriş ödülleriyle Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu’nun Lüks Kutusu gibi nadir ödüller kazanma şansına erişecek. Ayrıca 30 Nisan Salı gününe kadar Lahn için ön kayıt yapan maceracılar için “Bıçak Sarılan Çiçek” unvanı açılacak. Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA resmi Facebook sayfasında yayınlanan Lahn videosunu ve etkinlikler sayfasındaki yayınların URL'lerini paylaşarak yeni sınıf hakkındaki bilgileri Facebook'taki herkese duyurmak için birlikte hareket edebilecek. 30 Nisan 2019 tarihine kadar paylaşılan video sayısına bağlı olarak, videoyu paylaşanlar altın şans kesesi veya altın şans kesesi (küçük şans) elde etme şansı yakalayacak.

Lahn ön kayıt ve ilgili etkinlikler hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Black Desert evrenine girmek için büyük fırsat

Gün geçtikçe yaklaşan Lahn güncellemesi, maceracılar için göz ardı edilemeyecek bir fırsat sunuyor. Black Desert Türkiye ve MENA için 14 günlük misafir kupanı heyecanını daha da artmasını sağlıyor. Yeni maceracılar, resmi internet sitesi üzerinden hesap oluşturduktan sonra bu kuponlardan birine sahip olmak için vakit kaybetmeden kolları sıvamalı!

Black Desert Hakkında:

Black Desert, açık dünya aksiyon MMORPG türünü üstün grafikler ve beceri tabanlı mücadeleler ile yeniden tanımlıyor. Black Desert, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2019’da bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

Basın Bülteni