Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Karantina’ya özel Travis Scott’tan Fortnite konserleri

Karantina’ya özel Travis Scott’tan Fortnite konserleri

Yakın zaman önce Fortnite için müjdeli bir haber almıştık. Google ile anlaşmazlığını nihayet çözen Fortnite Android telefonlar için Google Play Store'a gelmişti.

Bu gelişmenin ardından Türkiye için çok önemli bir gün olan 23 Nisan'da Fortnite için konserler başladı. Travis Scott'ın Fortnite konserleri 23 Nisan'da başladı. 24 Nisan ve 26 Nisan tarihleri arasında ise devam edecek. 10 dakika süren konserde oyunun grafikleri sonuna kadar zorlanırken, oyuncular Scott’ın yeni şarkısını dinledi.

Ünlü rap sanatçısı Travis Scott’ın Fortnite'taki muhteşem konseri, çevrim içi olarak milyonlarca insana ulaştı. Oyun içindeki konser Scott’ın yeni şarkısı Astronomical seslendirmesi üzerineydi. Konser, izleyenlere devleri, uzay yolculuğunu, su altı bölümlerin ve daha pek çok şeyi sunuyor. 

Lightshed, 1,2 milyonu Fortnite oyununun içinde olmak üzere 2 milyon insanın konseri canlı takip ettiğini söyledi. Travis Scott’ın Fortnite konserleri bununla sınırlı değil. 4 ayrı oturumda daha bu konsere ulaşabilecek oyuncular, belirli saatlerde oyuna girerek bu ilginç oyun içi konsere ulaşabiliyor.

Oyunda söz konusu moddaki kilitli ürünleri açmak için acele etmeniz gerekiyor. Hafta sonunun sonuna kadar söz konusu başarımları yakalamanız gerekiyor. 

Epic, Travis Scott temasının yanı sıra oyun içi eşya mağazasında bulunan Travis Scott temalı kozmetik ve ifadeleri yayınladığını zaten duyurmuştu. İlginç bir çalışmaya imza atan Fortnite ve Travis Scott oyunseverlere farklı bir şekilde sesleniyor.

Konu hakkında detaylı incelemeler için resmi internet sitesini incelemeniz gerekiyor. 

Travis Scott Fortnite konseri:

*Güncelleme Travis Scott’ın yer aldığı Astronomical adlı konser etkinliğinee 12,3 milyondan fazla izleyici katıldı. Rakamlar, Fortnite’ın resmi Twitter hesabından yapıldı.