Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri İkinci haftasında 10 milyon indirmeyi geçen yarış odaklı mobil oyun: KartRider Rush+

İkinci haftasında 10 milyon indirmeyi geçen yarış odaklı mobil oyun: KartRider Rush+

Mobil oyunlar tarafında farklı isimler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Birçok kişinin evde karantina moduna girmesiyle birlikte mobil oyunların imparatorluğunun yükselişini görüyoruz. Buna bağlı olarak yeni yayımlanan birçok mobil oyun da bulunuyor. Yaklaşık iki hafta önce yayımlanan KartRider Rush+, 10 milyondan indirme ile büyük başarıya imza atıyor.

Aktif oyuncu sayısı ise yaklaşık 4 milyon civarında. Peki nasıl bir oyun bu KartRider Rush+ diyecek olursanız da oyunun yarış odaklı olduğunu söyleyelim. Yarış oyunlarını sevenler için geliştirilen bu oyun da Mario Kart oyunana rakip olarak gösteriliyor. Bildiğiniz gibi Mario Kart oyunu da milyonları kendisine bağlayan oyunlar arasında yer alıyor.

Nexon şirketinin imzası bulunan KartRider Rush oyunu çok beğenilince KartRider Rush+ adında yeni bir versiyonu ortaya çıktı. KartRider Rush+ mobil oyunu özellikle etkileyici grafikleri ve animasyon detaylarıyla dikkatleri çekiyor.

Oyunda 45’ten fazla pist yer alıyor ve farklı modlar ile birlikte oyuncuların beğenisine sunuluyor. Çeşitlilikten hoşlananlar için sunulan bu oyunda drag ve drift hareketleri yapmak ile de puan kazanıyorsunuz. Yani artistik hareketlerinizi burada sergileyebilirsiniz!

12 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan oyunun hem iOS hem de Android tarafta kullanıcılardan iyi puan aldığını söylemek mümkün. Oyunun uygulama mağazalarındaki puanı 4.5 civarında olduğu görülüyor.