Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Call of Duty: Mobile’in yeni sezonunun ismi belli oldu

Call of Duty: Mobile’in yeni sezonunun ismi belli oldu

Önümüzdeki haftalarda gelecek olan Call of Duty: Mobile’in 7. sezonu hakkında yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor. Yeni sezonun ismi “Radioactive Agent” olarak adlandırılacak.

Call of Duty: Mobile’in resmi Twitter hesabından atılan bir tweet ile yeni sezonun ismi belli oldu. Çıkış tarihi ise henüz belli değil. Yeni sezon, oyuna yeni özellikler getirecek büyük bir güncelleme ile geliyor. Fakat güncellemenin içindeki bütün detaylar henüz paylaşılmadı. Diğer sezonların aksine, 7. sezon için de bir test sunucusu açılmadı.

CoD: Mobile, resmi sosyal medya hesaplarında yeni sezonla alakalı çeşitli içerikler paylaşıyordu. Paylaşılan içeriklerden anlaşıldığı üzere “the Gulag” 7. sezon ile birlikte oyuna dahil olacak. Bunun yanı sıra battle royale haritası genişletirken, sadece mobil versiyona özel Tunisia haritası oyuna eklenecek.

7. sezonun ne zaman oynanabilir olacağı tam olarak belli değil. Oyunun Twitter hesabından verilen bir cevap sayesinde anlıyoruz ki 5 Haziran gibi yeni sezonla buluşacağız.