Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri HyperX, FACEIT Global Summit PUBG Classic sponsoru oldu

HyperX, FACEIT Global Summit PUBG Classic sponsoru oldu

Oyun aksesuarları şirketi olan HyperX, bu ay düzenlenecek olan FACEIT Global Summit PUBG Classic turnuvasına sponsor olduğunu duyurdu. 16 ile 21 Nisan tarihleri arasında ExCel Londra’da gerçekleşecek olan turnuvada 400 bin dolar ödül havuzu bulunuyor.

FACEIT Global Summit PUBG Classic turnuvası, 2019 yılının ilk büyük PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS turnuvası olacak. Turnuvada, 9 bölgeden 24 takım yer alacak. 16-18 Nisan’da, 24 takımın yer alacağı Grup Aşaması karşılaşmaları ile başlayacak olan turnuva 20-21 Nisan’da 16 takımın yer aldığı, her grubun 6 harita üzerinde oynayacağı ve toplamda 12 maç üzerinden sonuçlara erişilecek olan Büyük Final ile sona erecek. 19 Nisan’da gerçekleşecek Eleme Turu itibarıyla karşılaşmalar, seyirciler önünde canlı gerçekleşecek.

HyperX, turnuvada kullanılacak bilgisayarların klavye, mouse, mouse pad, SSD ve DRAM gibi donanımsal ürünleri temin edecek. Ayrıca, ExCel Londra’da etkinlik alanında yer alarak turnuva ile ilgili hem yayın yapacak hem de sosyal medya paylaşımları ile karşılaşmalar hakkında bilgi verecek.

HyperX Pazarlama Supervizörü Stephanie Winkler, bu sponsorlukla ilgili şunları söyledi:

"HyperX, FACEIT Global Summit PUBG Classic’in esporda global rekabetçi battle royale için ne derecede önem taşıdığının farkında. Turnuva süresince,  HyperX, ister evde geçici bir takımda ister uluslar arası görkemli bir sahnede olsun, profesyonel aşamada dâhili ve harici ekipmaların PUBG oyuncularına nasıl avantaj sağladığını göstermeyi dört gözle bekliyor."

 

We are delighted to announce that @HyperX are sponsoring the FACEIT Global Summit: PUBG Classic! #FACEITGlobalSummit

Read about our exciting new partnership  https://t.co/wQVxR1PQaQ #PUBG pic.twitter.com/LzAIDSwKg7

— FACEIT PUBG (@FACEITPUBG) 9 Nisan 2019