Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Beşiktaş Esports başarılı oyuncu swooN ile anlaşmaya vardı

Beşiktaş Esports başarılı oyuncu swooN ile anlaşmaya vardı

4 Nisan Perşembe günü Vodafone Park'ta düzenlenen basın toplantısı ile Zula arenasına giriş yaptığını duyuran Beşiktaş Esports, ilk transferini duyurdu.

Son zamanlardaki popülaritesi gittikçe artan ve son haftalara yaklaştığımız Zula Süper Lig’de rekabet daha da kızışacak gibi gözüküyor. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi 2 ezeli rakibinin ardından Beşiktaş Zula dünyasına iddialı bir giriş yaptı. Daha önce 1907 Fenerbahçe ve şu anda da Oyun Hizmetleri forması giyen Hakan “swooN” Demirel artık Beşiktaş’ta!

Beşiktaş Esports transferi aşağıdaki tweet ile duyurdu:

 

Hakan "Swoon" Demirel önümüzdeki sezondan itibaren Beşiktaş forması giyecek, Zula takımımızla şampiyonluklar elde edecek!  Hoş geldin!

Hakan "Swoon" Demirel will be the first pick up to our Zula team! He will wear our jersey and lead us to the victories! #Beşiktaşpic.twitter.com/hOUC0RIHJz

— Beşiktaş Esports (@bjkesports) 4 Nisan 2019

 

 

 

 

Zula Süper Lig 3. Sezon’un başında Oyun Hizmetlerine katılan swooN, takımı ile TESFED Zula Türkiye Kupasında 3. olmayı başarmıştı.

Son iki haftaya girilirken 1907 Fenerbahçe, Galatasaray’ın 4 puan önünde liderlik koltuğunda oturuyor. swooN bu sezon 2 kez haftanın beşlisine seçilimeyi başarmıştı.

Beşiktaş Esports Yöneticisi Erman İpci ve InGame Group CEO'su Alpay Alptekin'in röportajlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.