Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fortnite’da John Wick heyecanı!

Fortnite’da John Wick heyecanı!

Sinema dünyasının soğukkanlı suikastçısı John Wick, sınırlı süreliğine Fortnite’a konuk oluyor. 

Daha önce de sinema ve başka mecralardan karakterlere ve temalara oyun içinde yer veren Epic Games’in gündeminde bu sefer dün vizyona giren John Wick var. Wick'in Başındaki Ödül Sınırlı Süreli Modu (SSM) modu ile karşımıza çıkan Fortnite, oyunculara heyecan dolu bir mücadelede yer alma fırsatı sunuyor.

Wick’in Başındaki Ödül SSM’de amaç, belirli sayıda altın jeton toplayarak maçı kazanmak. Her oyuncu maça elinde birkaç jetonla başlayacak ve rakiplerini avlayarak onların da jetonlarını toplamaya çalışacak. Fakat dikkatli olun çünkü jeton sayısınız arttıkça hareket ettiğinizde veya ateş açtığınızda haritada git gide daha fazla görünür olacaksınız. En fazla jetona sahip olan ilk 3 oyuncu ise haritada ve pusulada sürekli görünür olacak. 

Risk ve rekabet bu kadar üst seviyede olunca ödüller de bir o kadar değerli oluyor tabii. Wick’in Başındaki Ödül modunun görevlerini yapan oyuncular, Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması ve fazladan tecrübe puanı gibi pek çok ödülün sahibi olacaklar.

Ayrıca karizmatik suikastçıyı kendisiyle özdeşleşen takım elbisesi içinde gösteren John Wick kıyafeti ve ona özel Bildiğin Balyoz kazması da an itibariyle oyun içi mağazadan satın alınabiliyor.

Sizlere bir haberimiz daha var. Epic Games, John Wick’i sadece Fornite’a getirmiyor. Steam’in en büyük rakiplerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Epic Games, Epic Games Store üzerinden John Wick’in yeni çıkacak oyununu satacak.

Epic’in yaptığı habere göre oyun, Epic Games Store’dan ön sipariş edilebilecek: “Bithell Games’in geliştirdiği aksiyon dolu strateji oyunu John Wick Hex’i Epic Games mağazasından hemen ön sipariş verebilirsiniz. John Wick Hex bu sonbaharda PC’ye çıkış yapacak; daha detaylı bilgi için Epic Games mağazasına göz atın.