Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fortnite ve TikTok’tan ortak yarışma!

Fortnite ve TikTok’tan ortak yarışma!

Epic Games, TikTok ile iş birliği gerçekleştirerek #EmoteRoyaleContest adında bir yarışma duyurdu. Yarışma ile oyuncular ve Fortnite topluluğunun üyeleri TikTok’ta kendi danslarını paylaşarak oyun içinde bir emote’a sahip olma fırsatı elde edecek.

Fortnite’ın Twitter hesabından duyurulan #EmoteRoyaleContest yarışması 24 Ocak’ta sona eriyor. Detaylı bilgileri Epic Games’in resmi blog yazısında bulmanız mümkün.

Eğer yarışmada mücadele etmek istiyorsanız kendi orijinal dans hareketinizi bir müzikle TikTok’a yüklemeniz yeterli. Etiket ile paylaşılan ve birinci olan dans Fortnite’ta kendisine yer bulacak ve dansın sahibi 25.000 V-Bucks elde edecek.

Fortnite’ın dans konusunda çok ünlü olduğunu, Floss dansının özellikle de Kuzey Amerika profesyonel spor takımları arasında büyük bir popülariteye sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. E3 2019’da Epic Games’in alanı Fortnite’a dair yeni bir şey olmamasına rağmen bir dans arenası olduğu için dolup taşmıştı.

Jordan Fisher ve Pokimane gibi yayıncıların da TikTok’ta kendi #EmoteRoyaleContest başvuruları bulunuyor. Her ikisinin de dansları katılımcılara ilham vermek adına Fortnite’a emote olarak eklenmiş durumda.

Katılımcılar #EmoteRoyaleContest yarışmasında TikTok’un Fortnite için seçtiği müzikleri kullanmak zorunda. Yarışmaya 13 yaşından küçükler katılamayacak.